B450M S2H ve Gamepower Windrunner soğutucu montaj sorunu

qmen

Centipat
Makaleler
1
Selamlar herkese.

arkadaşlar B450M S2H anakartım var.

işlemci soğutucumdan (Gamepower Windrunner) 2 adet kablo çıkıyor birisini CPU fan a taktım çalışıyor sıkıntı yok ama ışıkları yanmıyor diğerini takacak yer bulamadım LED CPU 4 pinli sogutucusu ise 3 pinli renk kontrolünü falan geçtim ışıklar yansın yeter yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Dakika 2:30'da sizin yaşadığınız durumdan bahsediyor.
Sizin anakartınızda ARGB girişi yerine normal RGB soketi mevcut. Soğutucunuzu kullanmak için dönüştürücü aparat almanız gerek.

İşimi görür mü? Arkadaşlar bilgisi olan var mı? Acaba.

Bunu direk alsam şu anda sorunum çözülür mü dostum basitce anakart 4 pin sogutucu 3 pin.
Başka dikkat etmen gereken bir şey yoksa hemen alacağım?

Maalesef bu ürün bir işe yaramıyor benim sorunum da.
Öyle bir basit dönüştürücü de Türkiye'de satılmıyor araştırmalarıma göre böyle kullanacağız mecburen.

işimi görür mü? arkadaşlar bilgisi olan var mı? acaba

malesef bu ürün bir işe yaramıyor benim sorunum da
öyle bir basit dönüştürücü de türkiye de satılmıyor araştırmalarıma göre böyle kullacaz mecburen

malesef bu ürün bir işe yaramıyor benim sorunum da
öyle bir basit dönüştürücü de türkiye de satılmıyor araştırmalarıma göre böyle kullacaz mecburen

Hocam sorunu tam olarak nasıl çözdünüz? Aynı soğutucudan ben de aldım benim anakart da MSI x470 ve 4 pinli. Fan ışığı çalışması için bu kablonun iş göreceğini düşünüyordum ve kabloyu daha önceden almıştım. Siz bu kabloyu alarak mı deneme yaptınız yoksa hiç almadan mı görüş yazdınız bilemedim. Ara kablo da işe yaramıyorsa her iki ürünü de iade etmeye karar vereceğim. Daha sonradan sorunu çözebildiniz mi? Ara kablo sanki bu iş için satılıyor sizde neden işe yaramadı acaba?

Geri
Yukarı