Çözüldü B450M S2H ve Samsung 970 Evo Plus uyumu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Toplayacağım bilgisayarda Gigabyte B450M S2H anakart ve Samsung 970 Evo Plus 500GB M.2 SSD alacağım. Uyumsuzluk vs. sıkıntı yaşatır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Güzel tercihler, hayırlı olsun.

Sorun olmaz destek listesinde bile mevcut.
1606746644257.png

Liste: https://download.gigabyte.com/FileList/Document/mb_m.2_support_amd_201006.pdf
Eğer oyun ve günlük kullanım için alıyorsan M.2 almak yerine 860 Evo al kalan paranı sisteme yatır. Çünkü M.2 ve normal SSD'lerin oyun ve günlük kullanımda farkı yok denecek kadar az.

Eğer oyun ve günlük kullanım için alıyorsan M.2 almak yerine 860 Evo al kalan paranı sisteme yatır. Çünkü M.2 ve normal SSD'lerin oyun ve günlük kullanımda farkı yok denecek kadar az.

Bilgisayarı alma sebebim diğer bilgisayarımdaki sevmediğim düşük hız ve FPS değeri. Arkadaşlarımda bana M.2 yerine normal SSD al diyor ama benim tercihim m2. zaten bilgisayarımı alınca eski bilgisyaarımdaki 500GB'lik HDD'yi de takıp 1TB'lık bir bilgisayar kullanacağım. Sistemim zaten normal yani gerektiği kadar ona yatırdım. İstersen sistem özelliklerini de atabilirim.

Geri
Yukarı