B450M S2H vs B450M k II OC performansı

S2H daha iyidir.

Kime göre, sana göre mi? Bir de gerçekler var tabii ki :)

b450m s2h.jpg

b450m-k 2.jpg

64 GB 4400MHz destekliyor B450M-K II.
7+1 ses çıkışı mevcut.

Son düzenleyen: Moderatör:
Haklı olsanız bile Hepsiburada üzerinden karşılaştırma yapılamaz.
Ben ordan karşılaştırdım siz youtube üzerinden karşılaştırma videolarına bakabilirsiniz.
Çok aşırı bir fark yok fakat APU kullanan biri 64 GB RAM'ı ne yapsın?
Niye şimdilik olarak düşünüyorsunuz alırken geleceğe görede plan yapılmalı ben şuan 3600mhz ram kullanıyorum ileride 4400mhz kullanmak istesem sizin önerdiğiniz anakart bunu destekliyor mu ? Arkadaş istediğini almakta özgür ben kullandığım anakartı söyledim memnun olduğumu dile getirdim.Bu arada fazla fark yok demişsiniz ufak farklarda olsa B450M-K II önde siz neye istinaden B450M S2H daha iyi dediniz merak ediyorum doğrusu.

Ben ordan karşılaştırdım siz youtube üzerinden karşılaştırma videolarına bakabilirsiniz.

Niye şimdilik olarak düşünüyorsunuz alırken geleceğe görede plan yapılmalı ben şuan 3600mhz ram kullanıyorum ileride 4400mhz kullanmak istesem sizin önerdiğiniz anakart bunu destekliyor mu ? Arkadaş istediğini almakta özgür ben kullandığım anakartı söyledim memnun olduğumu dile getirdim.Bu arada fazla fark yok demişsiniz ufak farklarda olsa B450M-K II önde siz neye istinaden B450M S2H daha iyi dediniz merak ediyorum doğrusu.
Hocam sosyalde bir karşılaştırma yapıyorsanız E-Ticaret siteleri üzerinden değil Benchmark sitelerinden yapmanız gerekir. Bahsettiğiniz 7.1 çıkış B450-M S2H'da olan bir şey fakat satıcı yazmamış. Bu yüzden karşılaştırma yapamazsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı