B450M S2H vs. B450M S2H V2

SwDip

Decapat
Daha fazla  
B450M S2H V2 mı B450M S2H mı hem MOSFET olsun hem VRM olsun hangisi daha iyidir? (B450M S2H istememe sebebim R5 3600 takacağım için BIOS güncellemesi beni biraz korkutuyor. Eski sürüm gelme olasılığına karşı?

B450M S2H V2 mı B450M S2H mı hem MOSFET olsun hem VRM olsun hangisi daha iyidir? (B450M S2H istememe sebebim R5 3600 takacağım için BIOS güncellemesi beni biraz korkutuyor. Eski sürüm gelme olasılığına karşı?

Aralarındaki farklar V2 de BIOS güncel PCB'si biraz daha koyu renk ve kalın güney köprü soğutucusu biraz daha kalın tek fark bular onun haricinde tamamıyla aynı. Teknik olarak çok bir fark yok. Hangisi ucuzsa onu tercih et.

Ben V2'nin görünümünü daha hoş buluyorum. 20-25 TL gibi bir fiyat farkı varsa V2 tercih edilebilir, daha fazla bir fark varsa ucuz olanı tercih edin.

Çok da fark yok aralarında yani. Ayrıca satıcının iletişim adresi varsa BIOS sürümünü sorabilirsin.

Aynı anakartın revizyon edilmiş hali ve BIOS'u daha güncel diye biliyorum. Öyle çok büyük farklar yok aralarında, hatta B550 S2H bile B450 S2H'yi andırıyor. Forumun milli anakartı resmen.

V2 'de ufak tefek farklılıklar ve kutusunda Ryzen 3000 Ready ibaresi var.
Düz sürümünde BIOS güncel değilse Ryzen 3000 serisini takınca çalışmaz. BIOS güncellemesi gerekir.

Yeni konular

Geri
Yukarı