B450M S2H vs MSI Pro VDH Max

Arda Burnalı

Hectopat
Arkadaşlar iki kartın arasında 180 TL fark var. Gigabyte daha ucuz. MSI'da 4 slot var ama ben en fazla 16 yaparım o yüzden gereksiz sizce hangisi iyi soğutma, performans, görünüş. Bu arada RGB senkronize olayı nasıl oluyor Epey'de Gigabyte'da var ama MSI'da yoktu. Forumlarda da pek bilgi yok. OC yapmayacağım. Beni uzun süre götürsün yeter. İleride sorun da yaşamayın istiyorum. Sizce hangi markayı tercih etmeliyim?

MSI güzeldir tavsiye ederim parasını fazlasıyla hakeder.

.
Özellikler burada hocam.

Gek.

Teşekkür ederim. Bu arada sistem tavsiyesi var mı bildiğiniz Max 4000 civarı. Hazır sistemi kendim özelleştirince 5000 TL'ye çıkıyor. Sizce donanım arşivi yeni sistem çıkarır mı?

Sistem tavsiyesi verebilmek için biraz araştırma yapmam lazım hazır sistem almak yerine indirim kovalayıp donanımları parça parça temin etmek en mantıklısı.

Sistem tavsiyesi verebilmek için biraz araştırma yapmam lazım hazır sistem almak yerine indirim kovalayıp donanımları parça parça temin etmek en mantıklısı.

Bence donanım arşivi gibi siteler daha mantıklı. Tek tek parça bozuldu mu uğraştırır. Ayrıca daha hesaplı. Sadece istediğin parçaların bazıları yok.

Geri
Yukarı