Çözüldü B450M S2H'de R5 3600 için BIOS güncellemesi gerekir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Nahri

Kilopat
Makaleler
1
Kutu üzerinde "AMD Ryzen 3000 desktop ready" yazmakta fakat güncelleme olmadan çalışır mı bilmiyorum. Anakartı aldım, işlemciyi alacağım fakat aklımda bu soru var. Güncellemeyi atmadan işlemciyi taksam çalışır mı? Çalışmazsa nerede güncelleme attırabilirim? Aklıma Vatan Bilgisayar geldi sadece.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Üzerinde yazıyorsa fabrika çıkışlı olarak en az 3000 nesli için gerekli güncellemeler kuruludur hocam bir şey yapmanıza gerek yok.
Kutu üzerinde "AMD Ryzen 3000 desktop ready" yazmakta fakat güncelleme olmadan çalışır mı bilmiyorum. Anakartı aldım, işlemciyi alacağım fakat aklımda bu soru var. Güncellemeyi atmadan işlemciyi taksam çalışır mı? Çalışmazsa nerede güncelleme attırabilirim? Aklıma Vatan Bilgisayar geldi sadece.
Güncelleme gerektirmeden çalışır.

Üzerinde yazıyorsa fabrika çıkışlı olarak en az 3000 nesli için gerekli güncellemeler kuruludur hocam bir şey yapmanıza gerek yok.

Çözüm
Daha yeni böyle bir sistem topladım üzerinde "3000 ready" yazıyorsa tak çalıştır kullanabilirsiniz hocam sıkıntı olmuyor.

Güncellemeye gerek yok. Ha siz yine de BIOS'u güncelleyin fakat güncellemeseniz dahi işlemciyi tanıyacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı