B450S2H anakart üzerinde VGA giriş var mı?

Ryzen 3 4350G alsam, CS:GO ve Valorant tarzı oyunlarda idare eder miyim?

Ryzen 3 4350G alabilirsiniz, anakart destekliyor. CS:GO ve Valorant'ta idare etmezsiniz, ciddi anlamda oynayabilirsiniz. Ben şu anki Ryzen 3 2200G işlemcim ve Single Channel RAM'im ile yüksek-orta karışık ayarlarda, 1280x1024 çözünürlükte 90FPS altı görmedim.
Hocam ben de B450M S2H kullanıyorum. Gigabyte App Center bu uygulama ne işe yarıyor?

Yeni konu açın, ceza yemeyelim.

Ryzen 3 4350G alabilirsiniz, anakart destekliyor. CS:GO ve Valorant'ta idare etmezsiniz, ciddi anlamda oynayabilirsiniz. Ben şu anki Ryzen 3 2200G işlemcim ve Single Channel RAM'im ile yüksek-orta karışık ayarlarda, 1280x1024 çözünürlükte 90FPS altı görmedim.
Şimdi baktım FPS testlerine. 3400g'ye benzer bir performans veriyor. AAA oyunları 30 fps oynatsa bile rahat rahat oynatıyor. İleride 1660 super alsam? Veya 1650 super alsam nasıl olur?

İleride 1660 Super veya da 1650 Super alsam nasıl olur?

Ryzen 3 4650G alın, ekran kartı alacağınız için daha eski APU işlemcilerde darboğaz yapma ihtimali var. Ayrıca sonradan harici ekran kartı takıp sonra APU'nun paylaşımlı ekran kartını da etkinleştirirseniz çift ekran kartlı şekilde kullanabilirsiniz, bu sayede elektrik faturası bir nebze olsa da ucuzlayacaktır.

Ryzen 3 4650G alın, ekran kartı alacağınız için daha eski APU işlemcilerde darboğaz yapma ihtimali var. Ayrıca sonradan harici ekran kartı takıp sonra APU'nun paylaşımlı ekran kartını da etkinleştirirseniz çift ekran kartlı şekilde kullanabilirsiniz, bu sayede elektrik faturası bir nebze olsa da ucuzlayacaktır.
Eğer var ise ekleyeyim.

Bulunmuyor. Olsun zaten fazla büyük bir ekran kartı kullanmam.

Yeni konular

Geri
Yukarı