B550 anakart önerisi

Bütçe
1000-1300
@dogan_orun yanlış bilgilendirmeyin konu sahibini. X570'a Pro modelinde de Flash BIOS butonu var. Uygun işlemciyi takmadan veya servise göndermeden BIOS Update'i yapabilir.

@rafet alver X570'a Pro modelinde yapabilirsiniz. Arkadaş sizi yanlış bilgilendiriyor. Raporladım kendisini.

Recep Baltaş'ın bu işlemle ilgili rehberi:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu kartı ben satın aldım. X 570 TUF Gaming serisini. Sen bana B450 BIOS videosu atıyorsun.
@dogan_orun Siz ne anlatıyorsunuz ya?

@rafet alver Siz yalnızca hangi anakartı alacağınıza karar verin. X570'a Pro veya attığınız B550 TUF Plus anakart ile hiçbir sorun yaşamazsınız. Doğan arkadaşımıza kulak asmamanızı öneririm, zira ben bu işleri bilmeme rağmen dediği şeyleri anlamadım. Bir şeyleri az biliyor ama kafasında harmanlayıp size doğru bilgiymiş gibi sunuyor.

X 570 TUF Gaming serisi anakart satın aldın mı? Arkadaşya. Ben diyorum flasback tuşu yok. Ryzen 3.nesil işlemci le bioslarsın. Ya da servise yollayabilirsin. Bildiğimiz bilgiyi paylaşıyoruz kardeş.

Bu 2 üründen bir tanesini alırsam o videodaki tuş ile işlemciyi çalıştırabilirim yani

@rafet alver Evet, yapabilirsin. Sana attığım rehberi izleyip uygulaman gerek. BIOS update'i yapman yeterli. 10 dakikalık bir işlem.
Tamamdır video izledim bu ikisinden birini tercih edicen
@rafet alver Evet, yapabilirsin. Sana attığım rehberi izleyip uygulaman gerek. BIOS update'i yapman yeterli. 10 dakikalık bir işlem.
tamamdır
Bunun bu wifili olanının bir farkı var mı Wi-Fi Li mi almalıyım normal mi

Yeni konular

Geri
Yukarı