B550-F BIOS flashback işlemi nasıl anlaşılır?

Flashdiskinin formatı ne? BIOS Renamer aracını kullanıp BIOS dosyasının adını değiştirdin mi?

Sürekli yanıp sönerse başarılı bir şekilde oluyor demektir. Yanıp sönme bitince de olmuş demektir.
FAT32, evet öyle yaptım.
Üç saniye yanıp söniyor ardından yine ışık kesintisiz. Sorun ne anlamadım.

Şu üç kere yanıp sönme olayını tutturamamış olabilirsin, tekrar dene bakalım. Flashdiski taktıktan sonra düğmeye led ışık 3 kere yanıp sönesiye kadar basılı tut. Basılı tuttuktan sonra şöyle olsun: 1. kez yandı söndü, 2. kez yandı söndü, 3 kez. yandı söndü, sonra da bırak. 3. direkt yanınca düğmeyi bırakma, yanıp sönsün öyle bırak.

Şu üç kere yanıp sönme olayını tutturamamış olabilirsin, tekrar dene bakalım. Flashdiski taktıktan sonra düğmeye led ışık 3 kere yanıp sönesiye kadar basılı tut. Basılı tuttuktan sonra şöyle olsun: 1. kez yandı söndü, 2. kez yandı söndü, 3 kez. yandı söndü, sonra da bırak. 3. direkt yanınca düğmeyi bırakma, yanıp sönsün öyle bırak.
Dediğiniz gibi yaptım, 3. yandı ve söndü ardından bıraktım. Basılı tutarken flashın ışığı yanıyordu, elimi çektikten sonra flashın ışığı yanmayı bıraktı ve yine anakarttaki ışık kesintisiz yandı.

Yeni konular

Geri
Yukarı