B550 Gaming Plus RGB ışığı yanmıyor

fatihhhh

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar B550 Gaming Plus anakartımın RGB ışığı yanmıyor. 3 ay önce aldım garantisi var, yollarsam 15-20 gün sürer diye düşünüyorum. Kullanıcı hatası deyip para alırlar mı bilemediğim için duruyor öyle. Ne yapmalıyım, bilen var mı işleyişi?

Arkadaşlar B550 GAMING Plus anakartımın RGB ışığı yanmıyor. 3 ay önce aldım garantisi var, yollarsam 15-20 gün sürer diye düşünüyorum. Kullanıcı hatası deyip para alırlar mı bilemediğim için duruyor öyle. Ne yapmalıyım, bilen var mı işleyişi?

Bırakın hocam yanmasın. Gözükmüyor zaten bende de Gaming Edge Wi-Fi var.
Arkadaşlar B550 GAMING Plus anakartımın RGB ışığı yanmıyor. 3 ay önce aldım garantisi var, yollarsam 15-20 gün sürer diye düşünüyorum. Kullanıcı hatası deyip para alırlar mı bilemediğim için duruyor öyle. Ne yapmalıyım, bilen var mı işleyişi?

Dragon Center yüklüyorsunuz ondan sonra Mystic Light'ı açıp anakart yerine geliyorsunuz ondan sonra pch seçip istediğiniz rengi seçebilirsiniz.

Bırakın hocam yanmasın. Gözükmüyor zaten bende de Gaming Edge Wi-Fi var.

Dragon Center yüklüyorsunuz ondan sonra Mystic Light'ı açıp anakart yerine geliyorsunuz ondan sonra pch seçip istediğiniz rengi seçebilirsiniz.
Mystic Light'ı kullanmayı biliyorum fakat rgb bozuk olduğu için yanmıyor.

Hocam emin misiniz bozuk olduğuna? Sadece RGB bozuksa bir sorun olmaz. RGB gözükmüyor zaten. Belki yanıyordur fakat siz görmüyorsunuzdur.
Eminim bozuk olduğuna hiçbir şekilde yanmıyor önceden yanıyordu Mystic Light'ı iyi biliyorum mesela gamepower fan kitim var onlar önceden anakarta uyumlu yakabiliyordum şimdi onlarda olmuyor sanki anakartın Jrainbow girişleride bozulmuş gibi.

Eminim bozuk olduğuna hiçbir şekilde yanmıyor önceden yanıyordu Mystic Light'ı iyi biliyorum mesela gamepower fan kitim var onlar önceden anakarta uyumlu yakabiliyordum şimdi onlarda olmuyor sanki anakartın Jrainbow girişleride bozulmuş gibi.
Kardeşim ne yaptın ? Hala bozuk mu? Garantiye gönderdin mi? Gönderdiysen sonuç ne oldu? Bilgi verirsen sevinirim

Arkadaşlar B550 Gaming Plus anakartımın RGB ışığı yanmıyor. 3 ay önce aldım garantisi var, yollarsam 15-20 gün sürer diye düşünüyorum. Kullanıcı hatası deyip para alırlar mı bilemediğim için duruyor öyle. Ne yapmalıyım, bilen var mı işleyişi?

Bendede aynı sorun var arkadaşlar elektrik gitti geldi ama geldikten sonra hem kasanın rgb fanları bozuldu hemde anakartın ışıkları yanmıyor başta dedim rgb fanlar yandı ama başka anakarta takınca rgb fanlar çalışıyor nasıl düzeltebilirim msi ticked attım bios çıkarıp takın dedi yaptım ama olmadı yapabildiysen yazarmısın kardeşim

Geri
Yukarı