B550 PLUS sistemde mikrofon sesi az geliyor

nevchar123a

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar, yeni sistem topladım bugün ve 6 saat önce kullandığım mikrofonum şu anki sistemimde sesim uzaktan gelme sorunu yaşıyor. Anakartım ASUS Prime B550 PLUS ve Armory Crate'ten BIOS'um dahil her şey güncel. Ayarlarım ekte gördüğünüz gibidir. Sizce sebebi nedir? Discord üzerinde yaşıyorum bu sorunu.

Adsız.png

Merhabalar, yeni sistem topladım bugün ve 6 saat önce kullandığım mikrofonum şu anki sistemimde sesim uzaktan gelme sorunu yaşıyor. Anakartım ASUS Prime B550 PLUS ve Armory Crate'ten BIOS'um dahil her şey güncel. Ayarlarım ekte gördüğünüz gibidir. Sizce sebebi nedir? Discord üzerinde yaşıyorum bu sorunu.

Eki Görüntüle 700121
Hocam aynı anakartı kullanıyorum ve Armoury Create ve yanındaki tüm eklentileri kaldırdım, gerekli olduğunu düşünmüyorum. Sorununuzun sebebi hakkında bir bilgim yok ancak kaldırıp bir deneme yapabilirsiniz. Olmazsa geri kurarsınız. Eğer kullanmaya devam edecekseniz ince ayarlara dikkat edin, fanlarınız sürekli tam güçte çalışıyor yanlış hatırlamıyorsam bu uygulama sebebiyle. Fan kısmından ayarlarsanız bir sorun olmayacaktır. BIOS üzerindeki QFAN Control üzerinden yaptığınız ayarlar bilgisayar açıldığında uymuyorsa dediğim durum söz konusudur. Sildiğim için yanlış bilgi veriyor veya başka bir eklentiyle karıştırıyor olabilirim ancak emin olduğum şey: Bahsettiğim olay ASUS uygulamalarından birinde oluyor ve bu gerekli bir uygulama değil.
Edit: Bahsettiğim uygulama AI Suite 3 imiş.

Geri
Yukarı