B550 sistemde formattan sonra mikrofondan ses gelmiyor

razor8587

Decapat
Daha fazla  
Selamlar. Kısa bir süre önce anakartımı ve işlemcimi degiştirip format atmıstım. Öncesinde bir sorun yoktu fakat şimdi mikrofonumdan ses karsı tarafa cok az gidiyor. Tüm driverları, programları kurdum, mikrofon ses düzeylerini fulledim ama çözüm bulamadım.
Realtek HD ses sürücüsünü defalarca silip yükledim ama yine olmadı. Mikrofon ayarları kısmında geliştirmeler kısmı yok. Oradan bassı arttırabilseydim muhtemelen çözülecekti sorunum. Ne yapmam lazım?

• ASUS B550 Pro.
  • Windows 10 Pro.

Anakarttan dolayı armory create programında ayar yaptım ama yine çözüme ulasamadım.

Dosya Ekleri

• 1650311874055.png
    1650311874055.png
    8 KB · Görüntüleme: 18
  • indir (1).png
    indir (1).png
    8,2 KB · Görüntüleme: 21
Selamlar. Kısa bir süre önce anakartımı ve işlemcimi degiştirip format atmıstım. Öncesinde bir sorun yoktu fakat şimdi mikrofonumdan ses karsı tarafa cok az gidiyor. Tüm driverları, programları kurdum, mikrofon ses düzeylerini fulledim ama çözüm bulamadım.
Realtek HD ses sürücüsünü defalarca silip yükledim ama yine olmadı. Mikrofon ayarları kısmında geliştirmeler kısmı yok. Oradan bassı arttırabilseydim muhtemelen çözülecekti sorunum. Ne yapmam lazım?

• ASUS B550 Pro.
  • Windows 10 Pro.

Anakarttan dolayı armory create programında ayar yaptım ama yine çözüme ulasamadım.
Armoury Crate'den Realtek Audio driverını kurdunuz mu?

Kullandığınız oyun/program/uygulamanın ses ayarlarından mikrofon seviyesini kontrol edin.

Kulaklığın üzerinde ses seviye kontrolü varsa onu da kontrol edin, insanlık hali, kısmış olabilirsiniz.

Geri
Yukarı