B550 Tomahawk açılıştan sonra ekran kartı fanları duruyor

Torundat

Femtopat
Daha fazla  
Selam. Yenı topladım. Dun açtım tekrar bir sure sonra ekran kartının fanlarının dönmedıgını fark ettım. Fakat PC normal calısıyor. M.2'yi de oynuyor. Anakartta dahili ekran varmış. Dahili kartla çalıştığında 1050 Ti devre dısı mı oluyor? Ama ısıkları falan yanıyor. Yardımcı olursanız sevinirim. Saygılarımla.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam. Yenı topladım. Dun açtım tekrar bir sure sonra ekran kartının fanlarının dönmedıgını fark ettım. Fakat PC normal calısıyor. M.2'yi de oynuyor. Anakartta dahili ekran varmış. Dahili kartla çalıştığında 1050 Ti devre dısı mı oluyor? Ama ısıkları falan yanıyor. Yardımcı olursanız sevinirim. Saygılarımla.

Kabloyu ekran kartına takın ve ekran kartı ısınmamışsa fanlar çalışmayabilir.

Ekran kartlarının fanları ekran kartı belli bir dereceyi geçmeden çalışmıyorlar. Oyun oynarken baktınız mı hiç?
Hdmi kablonuz anakarta mı takılı yoksa ekran kartına mı?
Kendi ASUS GTX 1060'ımdan örnek vereyim GPU Tweak 2 üzerinden 0Db modunu açarsam ekran kartı 56 dereceyi geçmeden fanlar dönmüyor. Oyuna girdiğimde ekran kartım 56 dereceyi geçtiğinde fanlar çalışmaya başlıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı