Çözüldü Ekran kartı fanı açılıştan itibaren son hızda çalışıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

totenritual

Kilopat
Makaleler
3
Bilgisayarı açar açmaz ekran kartı fanım son hızda çalışmaya başlıyor. MSI Afterburner'dan manuel ayar etki etmiyor. Radeon yazılımında fanın ne kadar hızda döndüğünü göremiyorum bile. Ekran kartı sürücüsünü ve BIOS'u güncelledim, yine olmadı. Bu durumu nasıl düzeltebilirim?

Son düzenleme:
Çözüm
Sorunu çözdüm. Ekran kartını kontrol etmek için içini açtım ve fan kablosunun çıktığını fark ettim. Geri takınca düzeldi, şu anda normal hızda çalışıyor. Ancak hala daha kablosu çıkıkken çalışabilmesini anlamış değilim.
Bilgisayarı açar açmaz ekran kartı fanım son hızda çalışmaya başlıyor. MSI Afterburner'dan manuel ayar etki etmiyor. Radeon yazılımda fanın ne kadar hızda döndüğünü göremiyorum bile. Ekran kartı sürücüsünü ve BIOS'u güncelledim, yine olmadı. Bu durumu nasıl düzeltebilirim?
Bence temiz bir windows kopyası yükleyin.

Sorunu çözdüm. Ekran kartını kontrol etmek için içini açtım ve fan kablosunun çıktığını fark ettim. Geri takınca düzeldi, şu anda normal hızda çalışıyor. Ancak hala daha kablosu çıkıkken çalışabilmesini anlamış değilim.

Son düzenleme:
Çözüm

Geri
Yukarı