B550M DS3H Dahili ekran kartı kullanılabilir mi?

Chadol

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba ben indirimlerden dolayı PC topluyorum. B550M DS3H anakartının dahili ekran kartı var bunu harici kart almadan kullanabilir miyim?
Teşekkürler.

Anakartın dahili ekran kartı olmaz, işlemcinin dahili ekran kartı olur. İşlemciniz Ryzen G serisi bir işlemci değil ise görüntü alamazsınız çünkü G olmayan modellerin içinde dahili ekran kartı yok. Elinizdeki işlemci nedir?

Bu anakartta dahili ekran kartı yok ki, işlemciden bahsediyorsunuz sanırım. İşlemcinizde varsa kullanabilirsiniz tabii ki.

Anakartın dahili ekran kartı olmaz, işlemcinin dahili ekran kartı olur. İşlemciniz Ryzen g serisi bir işlemci değil ise görüntü alamazsınız çünkü g olmayan modellerin içinde dahili ekran kartı yok. Elinizdeki işlemci nedir?

Eski sistemlerde anakartın üzerinde on board ekran kartı vardı dolayısı ile anakartın üzerinde dahili ekran kartı olmaz yanlış bir ifade.

Bunun haricinde AMD'a serisi APU'lar ve sonrasında gelen g ibareli Ryzen'ler (3200 g vb) tümleşik chiplerdir hem GPU hem CPU tek bir silikondadır.

Ryzen 5 5600x almayı düşünüyorum. dahili ekran kartı yok ama Apu var mı bilmiyorum?
Anakartta dahili ekran kartı olmassa işlemcide olsa olur mu?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı