Gigabyte B550M-DS3H ses kartı öneri̇si̇

LockDownTR

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Fizyoterapist-EGM
Arkadaşlar hayırlı ramazanlar, çok yabancı olduğum bir konuda siz değerli arkadaşların önerilerine ihtiyacım var.
Anakartıma ses kartı takılıyor mu? Birkaç ses kartı buldum takmak istiyorum bana anakartımın ses kartı yetersiz geldi. Ses kartı alırken neye dikkat etmeliyim soketlerine vs nelerine bakmam lazım? Yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Anakartın ses kartı nerde yetersiz geldi?

İlla alacağım derseniz biraz tuzlu düzgün ürünler.
Hocam birçok oyun oynuyorum kulaklıklarımın 2 tanesi Aux girişli, ses kasamıyorum bildiğiniz yetersiz geliyor. Anakartıma uygun ses kartı arıyorum 1500 liraya kadar.

Hocam birçok oyun oynuyorum kulaklıklarımın 2 tanesi AUX girişli, ses kasamıyorum bildiğiniz yetersiz geliyor. Anakartıma uygun ses kartı arıyorum 1500 liraya kadar.

PCI Express slotlarına ses kartı takabilirsiniz. X16 slotuna X1 ses kartı da takabilirsiniz, çalışır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Creative bu işin ustası . Amazonda yazın bu markayı bütçenize göre alın ben az önce CREATIVE Sound BlasterX AE-5 Plus bu modele bakıyordum
Hocam benim acelem yok, siz alırsanız bana yazar mısınız sonuçları farkları bende alırım sizin önerileriniz doğrultusunda.
Benim incelediğim ucuz yollu 2 ürün vardı dilerseniz paylaşayım yorumlayın,
Creative Sound Blaster Audigy RX PCIe-ses kartı (7.1-Surroundklang, iki mikrofon girişleri, donanım-hızlandırılmış EAX-efekti, güçlü Kopfhoererverstaerker) Amazon.com.tr
ASUS Xonar AE PCI Express 7.1 Kanal 110DB Oyuncu Ses Kartı ASUS Xonar AE PCI Express 7.1 Kanal 110DB Oyuncu Ses Kartı : Amazon.com.tr: Bilgisayar

Son düzenleme:
Ses kartı öneriniz var mı hocam ?

Böyle bir şey bakabilirsiniz hocam. Technopat'ın da bir video incelemesi vardı bu kartla ilgili.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu usb ses kartı hocam, bundan razer marka elimde var, yüksek sesi yoktur bence bunun ve ses kalitesi pek iyi değildir sanıyorum.
Böyle bir şey bakabilirsiniz hocam. Technopat'ın da bir video incelemesi vardı bu kartla ilgili.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu ürün linki sizin mi hocam?

Yeni konular

Geri
Yukarı