B550M HDV vs B550MH

625724

Centipat
Merhaba, sizce 2300 TL civarına 0 ASRock B550M HDV anakart mı almalıyım yoksa 1800 TL'ye 2.el BIOSTAR B550MH anakart mı almalıyım?

BIOSTAR olanda gördüğüm kadarıyla 8 faz VRM var ASRock olanda ise 6. bir de BIOSTAR olan 8 pin CPU girişine sahipken ASRock 4. sizce hangisi alınmalı?

Bende asrock b550m-hdv modeli var 5600 ile kullanıyorum gayet güzel bir anakart 4 pin olduğu için pekte bir sorun olacağını sanmıyorum tabii size kalmış aralarında çokta fark yok

Kullanacağınız işlemci nedir?

Son düzenleme:
Bende iki anakart arasında kalmıştım BIOSTAR daha yakın geliyor bana.

ASRock'den farkı çok fazla yok ama daha güçlü işlemcileri çalıştırabilir muhtemelen farklarına çok bakmadım BIOSTAR dıştan daha donanımlı gözüküyor ama BIOS'u sıkıntı deniliyor.

Onun dışında başka özelliklerini bilmiyorum ASRock'da alabilirsin.

Bende iki anakart arasında kalmıştım BIOSTAR daha yakın geliyor bana.

ASRock'den farkı çok fazla yok ama daha güçlü işlemcileri çalıştırabilir muhtemelen farklarına çok bakmadım BIOSTAR dıştan daha donanımlı gözüküyor ama BIOS'u sıkıntı deniliyor.

Onun dışında başka özelliklerini bilmiyorum ASRock'da alabilirsin.
Siz hangisini aldınız?

Daha almadım konuyu dün açtım 😃

Donanımına bakınca BIOSTAR'ı düşündüm BIOS kısmına biraz bakacağım.

İki anakartta giriş seviyesi. Ama BIOSTAR olanda belli başlı sorunlar var. Kullanıcılar açılış hızından şikayetçi. İleride de sorun çıkarma ihtimali yüksek. ASRock olanı alın.

İki anakartta giriş seviyesi. Ama BIOSTAR olanda belli başlı sorunlar var. Kullanıcılar açılış hızından şikayetçi. İleride de sorun çıkarma ihtimali yüksek. ASRock olanı alın.

Bütçe arttırıp bilindik bir şey alacağım zaten hiç risk alasım yok.

Geri
Yukarı