B550M S2H mATX anakarta RTX 3070 takılır mı?

wroNN

Kilopat
Daha fazla  
Kafamda hala büyük soru işaretleri olduğundan tekrardan soruyorum. B550M S2H aldım ATX olanlarıyla arasındaki fiyat farkından dolayı. Anakartı satın aldıktan sonra 3 fanlı RTX 3070 satın aldım. SATA girişleri bir şekilde hallolur sanırım ama işlemcime takacağım kule tipi soğutucu ile sıkıntı olur mu ya da başka bir problem ortaya çıkabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Takabilirsiniz, bir problem olmayacaktır yüksek ihtimalle.

Sanırım Galax 3070 aldınız, kart elinize gelince inceleme yapar mısınız?
Evet Galax 3070 aldım. İnceleme ilk defa yapıyor olacağım o yüzden ne kadar iyi olur bilemiyorum ama yaparım.

Kart çalıştıktan sonra RGB'lerin fotoğrafını veya videosunu falan atsanız, bir de yük altında en fazla kaç derece gördüğünü söylerseniz yeterli olacaktır, profesyonelce bir şeye gerek yok :D.
B550M S2H'de RGB'leri çalıştıramayacağım galiba ama :( . Sıcaklık değerlerini paylaşırım ama.

B550M S2H'de RGB'leri çalıştıramayacağım galiba ama :( . Sıcaklık değerlerini paylaşırım ama.
Ekran kartı ışıkları her şekilde yanıyor, gücünü PCI-e bağlantılarından alıyor çünkü. Diğer bileşenler gibi ekstra bağlantıya ihtiyaç duymuyorlar. Ekran kartı yazılımı üzerinden de renk ayarlarını yapabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı