B550M S2H sisteme kasa önerisi

ilkerp

Hectopat
Ekran kartı: Sapphire RX 580 8 GB
Anakart: B550M S2H
İşlemci: Ryzen 5 5500 (henüz almadım)
Güç kaynağı: FSP Hyper 80+ Pro 650W (henüz almadım)
RAM: 2x8GB 3200 MHz Kingston HyperX furry CL16 (ana bilgisayarımdan sökeceğim)
Kasa arıyorum bu sisteme uygun, yanında parantezle yazı olanların yerine öneri yapabilirsiniz o da çok güzel olur, şimdiden teşekkürler. Bütçe yazmadım olabildiğince F/P olsun istiyorum, siz yine birkaç öneri yapabilirsiniz fiyatına göre seçerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Güç kaynağı: FSP Hyper 80+ Pro 650W (henüz almadım)
PSU olarak bunu tercih edebilirsiniz, şu an indirimde ₺1.699:

Kasa olarak da net bir bütçe belirtirseniz daha iyi olur aslında ama Phanteks P360A tercih edilebilir.

Hocam sizin önerdiğinizle bunun ne farkı var acaba? 800 TLye değer mi o fark

PSU olarak bunu tercih edebilirsiniz, şu an indirimde ₺1.699:

Kasa olarak da net bir bütçe belirtirseniz daha iyi olur aslında ama Phanteks P360A tercih edilebilir.
Çok teşekkürler 😊

Hocam sizin önerdiğinizle bunun ne farkı var acaba?
Aradaki farka değer. Attığın kasayla atılan Phanteks kasa arasında çok fark var. Fanlar F-RGB Gamebooster'da, renk değiştirilmiyor yani. Fan kalitesi de meçhul. Phanteks daha uzun ve geniş bir kasa, bu da daha üst seviye bileşenleri takabileceğin anlamına geliyor.

Aradaki farka değer. Attığın kasayla atılan Phanteks kasa arasında çok fark var. Fanlar F-RGB Gamebooster'da, renk değiştirilmiyor yani. Fan kalitesi de meçhul. Phanteks daha uzun ve geniş bir kasa, bu da daha üst seviye bileşenleri takabileceğin anlamına geliyor.
Hocam selamlar, BitFenix Nova Mesh SE 4 ARGB Fanlı ATX Oyuncu Kasası Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe bu kasa da önerildi başka bir konuda, sizin fikrinizi de alayım dedim

Geri
Yukarı