Çözüldü B650M-Plus Wi-Fi BIOS güncelleme kendi kendine kapanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Bartu Saygun

Kilopat
Daha fazla  
RAM
Kingston Fury Beast (2x16)
SSD veya HDD modeli
Kingston Fury Renegade SFYRS/1000G 1TB 7300/6000MB
Ekran kartı
ASUS TUF 4070Tİ
Anakart
ASUS TUF B650M-PLUS WİFİ
İşlemci
AMD RYZEN 7600X
ASUS TUF B650M-Plus Wi-Fi model anakartım var. BIOS güncellemesi yaparken yükleme ekranında kapatıp tekrar açıyor ve bilgisayar çalışıyor. Hiçbir şekilde görüntü gelmiyor. (prosesing yazısı ileri gitmiyor kapatıp açıyor)
Kapatıp açtığımda görüntü aldım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Konuyu hortlatmak gibi olmasın da nasıl çözdünüz? BIOS Update onayla kısmını yaptığımda benim de bilgisayarım kapandı, açıldı ama görüntü gitti. Şimdi de görüntü gelmiyor.

Güncelleme; USB'yi NTFS'ye çevirdim ve AMD expo modulünü kapattım bu sayede BIOS Update yapabildim bilginiz olsun.

Son düzenleme:
Konuyu hortlatmak gibi olmasın da nasıl çözdünüz? BIOS Update onayla kısmını yaptığımda benim de bilgisayarım kapandı, açıldı ama görüntü gitti. Şimdi de görüntü gelmiyor.

Güncelleme; USB'yi NTFS'ye çevirdim ve AMD expo modulünü kapattım bu sayede BIOS Update yapabildim bilginiz olsun.
Bios flashback yaptım

BIOS flashback yaptım.

Hocam aynı sorun bende de oldu da flashback nasıl attınız bende şu an görüntü gelmiyor.

Dediğim gibi benim BIOS şu an güncel, inşallah sizde yapabilirsiniz.

Hocam aynı sorun bende de oldu şu an ekrana görüntü gelmiyor anakartın arkasındaki BIOS tuşuna bastım eski durumuna getirecek herhalde doğru yolda mıyım siz basıl cözdünüz.

Yeni konular

Geri
Yukarı