Baba için doğum günü hediyesi önerisi

XEfe.Bey

Hectopat
Makaleler
2
İyi akşamlar hepinize. Doğum günü için babama hediye alacağım. Fakat ne alırsam daha iyi olur bilemedim. Kemer, saat, kıyafet gibi şeyler klâsik oldu artık. Her zaman kullanacağı, işe yarar ne alabilirim? Siz babanıza genellikle hediye olarak ne alırsınız? Ne kadarlık bir şey alacağım belli değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi akşamlar hepinize. Doğum günü için babama hediye alacağım. Fakat ne alırsam daha iyi olur bilemedim. Kemer, saat, kıyafet gibi şeyler klâsik oldu artık. Her zaman kullanacağı, işe yarar ne alabilirim? Siz babanıza genellikle hediye olarak ne alırsınız? Ne kadarlık bir şey alacağım belli değil.
Çok kahve içiyorsa kupa alabilirsiniz. Saat klasikleşmedi bence eğer babanız saat takıyorsa saat alabilirsiniz. Parfüm olabilir, başka aklıma gelmedi.

Hocam her zaman kullanılabilen ve klasik olmayan hediye yok gibi görünüyor. Ben normalde saat gömlek vs alıyorum ama mesela babanızın sevdiği bir aktivite yapabilirsiniz örneğin tuttuğu takımın maçına götürebilirsiniz.

Hocam her zaman kullanılabilen ve klasik olmayan hediye yok gibi görünüyor. Ben normalde saat gömlek vs alıyorum ama mesela babanızın sevdiği bir aktivite yapabilirsiniz örneğin tuttuğu takımın maçına götürebilirsiniz.
Bir keresinde gömlek almıştım. Sırf benim gönlüm olsun diye 1-2 kere giyindi o kadar😀 Genellikle kıyafetlerini kendi almayı seviyor. Takım tutuyor, ama maça gitmek çok zaman alır.

• Kılıf.
  • Kol Saati.
  • Kupa.
  • Çakmak.
  • Tespih.
  • Cüzdan, Kartlık, Pasaportluk.
  • Avize, Sarkıt.
  • Gümüş Yüzük.
Telefonuna kılıf alabilirim, evet güzel bir hediye olur. Hem de her zaman kullanır. Telefon kılıfı eskimişti zaten.

Teknolojiden az da olsa anlıyorsa kulaklık alabilirsiniz. Ayakkabı veya gömlek alabilirsiniz yine de.
Kulaklıkla pek işi olmuyor hocam.

Bir keresinde gömlek almıştım. Sırf benim gönlüm olsun diye 1-2 kere giyindi o kadar😀 genellikle kıyafetlerini kendi almayı seviyor. Takım tutuyor, ama maça gitmek çok zaman alır.

Telefonuna kılıf alabilirim, evet güzel bir hediye olur. Hem de her zaman kullanır. Telefon kılıfı eskimişti zaten.

Kulaklıkla pek işi olmuyor hocam.

O zaman tuttuğu takımdan bere falanda alabilirsiniz.

Geri
Yukarı