Babaannem Instagram hesabına giremiyor

recept.karaduman

Hectopat
Daha fazla  
Babaannem telefonunu değiştirdi. Şifreyi bildiğini söylüyor ama şifre yanlış diyor. Telefon numarasıyla kurtarmayı denedim kullanıcı bulunamadı dedi, e-posta ile deneyince de e-posta adresine kurtarma maili gitmedi. Bu konuda ne yapabiliriz anlayan arkadaşlar var mı? Çok üzülmüş kadın.

Epostaya gitmediyse o epostaya kayıtlı bir hesap yoktur hesaba bağlı telefon numarası yada epostayı bulamazsanız birşey yapamazsınız.

Babaannem telefonunu değiştirdi. Şifreyi bildiğini söylüyor ama şifre yanlış diyor. Telefon numarasıyla kurtarmayı denedim kullanıcı bulunamadı dedi, e-posta ile deneyince de e-posta adresine kurtarma maili gitmedi. Bu konuda ne yapabiliriz anlayan arkadaşlar var mı? Çok üzülmüş kadın.
Kullanıcı adını doğru girdiğinizden emin misiniz?

Email'de taslaklara, gereksiz gibi yerlere baktınız mı?

Eskiden hesabın kurulma tarihini vs. Nick ile beraber mail atınca bağlantı veriyorlardı hesaba girmek için şimdi de oluyor mu bilmiyorum.

Geri
Yukarı