Babalar günü için hediye önerisi

MS hastası. Ayrıca beyninde kütleler varmış ( Annem detaylı anlatmak istemiyor nedense.)
Geçmiş olsun.

Eurotrip adlı film çok hoştur garip bir dünyada geçiyor çocuklar avrupadan başka bir ülkeye seyehat ediyor.Oraya vardıklarında sadece 1 dolarlarının olduklarını farkediyorlar ama o ülkede 1 dolar çok değerli olduğu için onları kral gibi ağırlıyorlar mesela bir garsona 5 sent bahşiş verdiğinde garson patronu tokatlayıp ''işten ayrılıyorum kendi otelimi kuracağım'' diye sözler ediyor.Güzel bir filmdir onun CD'sini bulup hediye edebilirsiniz.Bu arada tekrar geçmiş olsun.

Hocam filmlerle alakalı bir şey alın. Bu bir CD olabilir DVD olabilir. Veya babanız seviyorsa bir film karakterinin figürü olabilir. Çok sevdiği bir filmde sevdiği bir karakterin bir eşyasına benzer bir şey olabilir.

Geçmiş olsun.

Eurotrip adlı film çok hoştur garip bir dünyada geçiyor çocuklar avrupadan başka bir ülkeye seyehat ediyor.Oraya vardıklarında sadece 1 dolarlarının olduklarını farkediyorlar ama o ülkede 1 dolar çok değerli olduğu için onları kral gibi ağırlıyorlar mesela bir garsona 5 sent bahşiş verdiğinde garson patronu tokatlayıp ''işten ayrılıyorum kendi otelimi kuracağım'' diye sözler ediyor.Güzel bir filmdir onun CD'sini bulup hediye edebilirsiniz.Bu arada tekrar geçmiş olsun.
Bakıyorum.

Geçmiş olsun.

Eurotrip adlı film çok hoştur garip bir dünyada geçiyor çocuklar Avrupa'dan başka bir ülkeye seyahat ediyor. Oraya vardıklarında sadece 1 dolarlarının olduklarını farkediyorlar ama o ülkede 1 dolar çok değerli olduğu için onları kral gibi ağırlıyorlar mesela bir garsona 5 sent bahşiş verdiğinde garson patronu tokatlayıp "işten ayrılıyorum kendi otelimi kuracağım" diye sözler ediyor. Güzel bir filmdir onun CD'sini bulup hediye edebilirsiniz. Bu arada tekrar geçmiş olsun.

1doların da 5 sentini bahşiş olarak veriyorsa cömert adammış.

Geri
Yukarı