Babam annemi aldatıyor mu?

Yazık şu yaşlarda çocuklar çok etkileniyor böyle şeylerden. Ben çocukken babam annemi dövmüş, arabadan atmıştı 28 yaşıma geldim hala unutamam o çaresizliğimi. Kardeşim insanlar belli yaşa geldikten sonra değişmiyor. Babam hep aldatırdı annemi kaç kez birbirimize girecektik devamlı yok bir daha yapmam dedi yaptı. En son dedim ki ayrılacaksan ayrıl ama anneme bir şey olursa seni yaşatmam kevgire çeviririm. O zamanlar infaz koruma memuru (gardiyan) olduğum için silah taşıma hakkım vardı. Ciddiyetimi görünce yapmadı veya biz bilmiyoruz. Senin yapabileceğin pek bir şey yok. Yabancı kadınların dolandırma haberlerini at çaktırmadan. Dindar biriyse günah olduğunu falan söyle laf arasında adam olan yapmaz gibi laflar et biraz ar damarı varsa yapmaz zaten. Ama şunu bil benim çok çevrem oldu çalışma hayatı, üni hayatı vs. Tanıdığım evli erkeklerin belki %70 80 i karısını aldatıyor.

Babam çok güvendiğim ve çok sevdiğim birisiydi. Biz geçen haftalarda kedi aldık. Babam da kedisi olan bir kadın buldu. Nasıl bulduysa kadın ilk buna yazmış ve merhaba yazıp babamın ismini yazmış. Bir de 3 kardeşiz. Daha yeni konustugunu gördüm, o da küçük kardeşim sayesinde. Bu akşam bakıyorum ki "canım, evlenebilir, sana bakarım" gibisinden iltifat ediyordu kadına. Kadın da yabancı, Hong Kong'da yaşıyormuş. Kadın buna yüzünü atıyor, babam da atıyor tüm özelini işte şuraya geldim araba sürüyorum gibisinden. Şu an psikolojim bozuldu, midem falan bulanıyor, oluk oluk kusmak istiyorum. Yarın sınavım vardı 10 bile alsam umurumda, değil sınav notlari. Acaba troll mu yapıyor yoksa gerçekten azdı mi bilmiyorum. Babam 5 vakit namazını kılar kur'an okur, dua eder islamcil birisi. Neden böyle bir şey yapıyor anlamıyorum. Kadın da genç bu arada. Ne yapmalıyım bilmiyorum. Babamın yüzüne bakınca çok üzülüyorum. Babam ailesine çok düşkün, şakadan anlayan birisiydi. Şu an gerçekten ağlamak istiyorum. Dalga geçmeden yardımcı olur musunuz?

Kardeşim üzüldüm Allah yardımcın olsun. 😞

Son düzenleyen: Moderatör:
Babam çok güvendiğim ve çok sevdiğim birisiydi. Biz geçen haftalarda kedi aldık. Babam da kedisi olan bir kadın buldu. Nasıl bulduysa kadın ilk buna yazmış ve merhaba yazıp babamın ismini yazmış. Bir de 3 kardeşiz. Daha yeni konustugunu gördüm, o da küçük kardeşim sayesinde. Bu akşam bakıyorum ki "canım, evlenebilir, sana bakarım" gibisinden iltifat ediyordu kadına. Kadın da yabancı, Hong Kong'da yaşıyormuş. Kadın buna yüzünü atıyor, babam da atıyor tüm özelini işte şuraya geldim araba sürüyorum gibisinden. Şu an psikolojim bozuldu, midem falan bulanıyor, oluk oluk kusmak istiyorum. Yarın sınavım vardı 10 bile alsam umurumda, değil sınav notlari. Acaba troll mu yapıyor yoksa gerçekten azdı mi bilmiyorum. Babam 5 vakit namazını kılar kur'an okur, dua eder islamcil birisi. Neden böyle bir şey yapıyor anlamıyorum. Kadın da genç bu arada. Ne yapmalıyım bilmiyorum. Babamın yüzüne bakınca çok üzülüyorum. Babam ailesine çok düşkün, şakadan anlayan birisiydi. Şu an gerçekten ağlamak istiyorum. Dalga geçmeden yardımcı olur musunuz?

Dostum bu olayı daha geçen hafta şans eseri babamın telefonundan bir fotoğrafı WhatsApp'tan kendime atacakken böyle bir manzarayla karşılaştım ayrıca bu ilkde değil benim babamda annemi aldatıyor Rus karılarla görüşüyor telefonuna baktığım için yasal olarak yaptığım yanlış bir şeydi ama zaten tesadüfen ben bunu gördüm görmeden önce de bazı şüphelerim vardı bazı cinsel sitelere üyeydi ama hani her adam ihtiyacını karşılamalı normal karşıladım bende yapıyorum arada ama WhatsApp'ta Rus bir kadın görünce ve yazıştıklarını görünce kalpli malpli anladım ki babam annemi aldatıyor ve benim de babam 5 vakit namaz kılar kur'an okur dua eder ve İslam'cı birisi ama şunu da diyorum anneme bana kardeşime maddi ihtiyaçlarımızı yeri geldiğinde karşılıyor o yüzden annemde bende kardeşimde bu durumu pek takmıyoruz ama ilk öğrendiğimde benim de midem bulandı bir garip olmuştum ama yapabilecek bir şey yok.

Yaşım 15.

Hocam bildiğin evlenelim diyor.

Telefonundaki tüm kanıtları alacağım. Ardından yumusata yumusata içine girecegim mesela babama güvenmiyorum diyeceğim o da neden diyecek bende sen iyi biliyorsun diyeceğim o da anlamıs olur eğer detaya girerse açıklarım ve kanıtlarla beraber gösteririm.

Baban maddi açıdan ihtiyaçlarını karşılıyorsa ve ekonomik bağımsızlığın yoksa bunu yapman hayatını etkiliyebilir bu konuda olan herkesin babasının gizlice aldattığına yemin edebilirim ama kanıtlayamam.

Yeni konular

Geri
Yukarı