Babam için dua eder misiniz?

Geçmiş olsun kardeşim yapabiliyorsanız özele gidin bunun şakası olmaz sağlık bu.

Babamın arkadaşı kendisini kullanarak buldu yoğun bakım ben çalışsaydım direkt uğraşmadan ozele sevk ettirirdim.
Hepinize teşekkürlerimi iletirim. Allah sizden razı olsun. Aşınız yapılmadıysa yaptırın gerekirse polis arayın yapmayan varsa çevrenizde yaptırın.

Geçmiş olsun hocam. Sorun nedir?

Yoğun bakım yeri bulmakta zorlandık. Babamın arkadaşı referansını kullanarak buldu yoğun bakım. Sabah bende hastaneye gideceğim.
Geçmiş olsun dostum tez zamanda şifa bulur inşallah. Yardımcı olabileceğim konu olursa ulaşabilirsin.

Teşekkürler hocam. Babamın arkadaşı referansını kullanarak buldu annem gitti işte babamla birlikte. Ben geç kaldım. BT CD'si çıkartırken.

Hepinize teşekkürlerimi iletiyorum. Elimden sadece mesajlara beğeni atmak geliyor. Neyse ki bilinci açıktı oradan teselli ediyorum kendimi. Umarım en kısa sürede iyileşir. O kadar demiştim aşı ol diye.

Sevgili hocam yeter, ki siz isteyin dua tabii, ki bol bol ederim. Allah'tan umidinizi kesmeyin ve moralinizi az bile olsa yüksek tutmaya çalışın, zor gibi görünen şeylerin aslında ne kadar çabuk bir şekilde geçeceğini asla unutmayın.

Durum kötü olmadığı için sakinim. Aklıma gelmedi. Nefrolog doktorum eski başhekimdi. Muhakkak hastanede yer bulurdu. Gece yatmadan önce edeceğim zaten bende. Kafa dağıtmaya çalışayım biraz. Aşırı sinirliyim elimden bir şey gelmemesine ehliyetimde yok arabayı kullanamıyorum.

Hepinize teşekkürlerimi iletiyorum. Elimden sadece mesajlara beğeni atmak geliyor. Neyse ki bilinci açıktı oradan teselli ediyorum kendimi. Umarım en kısa sürede iyileşir. O kadar demiştim aşı ol diye.

Yanınızda anneniz kardeşinizi falan varsa onların yanında üzüldüğünüzü hissetirmeyin, özellikle kardeşin etkilenir.

Yeni konular

Geri
Yukarı