Babam kasayı bana toplatmak istiyor ama ben kendime güvenmiyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Keşke ama yaşadığım ilçe'de vatan bilgisayar yok.
Ben Aydın-Didim'de yaşıyorum 10 senedir.

Vatan'dan kesinlikle toplattırma, parçaları al da kendin evde Recep ile Ali abinin toplama videosuna bakarak topla. Çok eğlenceli bir şey. :)
Statik elektriğini demirle temas ederek boşalt ama ilk önce.

Vatan'dan kesinlikle toplattırma, parçaları al da kendin evde Recep ile Ali abinin toplama videosuna bakarak topla. Çok eğlenceli bir şey. :)
Statik elektriğini demirle temas ederek boşalt ama ilk önce.
Recep abinin videoları gayet güzel ben toplasam toplayamam.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistem toplama videolarını izleyerek yapabilirsin. Zaten sizin için 4K kalite ile tüm parçaları tek tek takılışını çekiyorlar. :)

Böyle dememek lazım, sen adım adım uygularsan yanında tornavidan falan varsa basit ya. Cidden hiç zor bir şey değil.

Ancak babam sadece kasa parçalarını alır kasa toplatır ancak 4k monitör içinde ayrıca para harcayacağını sanmam. :D
Evimde philips 1366x768 destekli bir monitör var ve sadece VGA çıkışlı LCD monitör.

Benim tornavidalar technopattaki tornavidalar gibi olmayabilir onlarda vida set var ama bizde set şeklinde yok ayrıca tornavidamız mıknatıslı ve bu anakartı çekerse temas ederse hasar görür diye korkuyorum.

Hayır yanlış anladınız, montaj videolarının Youtube'a yüklenişi 4K, ondan bahsediyor arkadaş.

Ben HD4650 ve 1366x768 monitörle 4K video izliyorsam sizde izlersiniz merak etmeyin. Ayrıca illaki 4K izlemene gerek yok, 1080p seçeneğide var yani. :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı