Babam kasayı bana toplatmak istiyor ama ben kendime güvenmiyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Maleesef eski laptopumun ekran kartına overclock yapıp hasar verdim hala çalışsada "Glitch" yani eskisinden daha çok grafik kasma gibi sorunlar ve mavi ekran ve bazende ekran kartı sürücüsünün çökmesine yol açtı.

Korkacak hiç birşey yok. Siz toplamak istemiyorsunuz, resmen bahane arıyorsunuz. Videolar detaylı şekilde anlatıyor herşeyi. Bu arada sen bu forumdaki meşhur ceza yiyen Erdem misin?

Aşırı üst seviye bir sistem olacak galiba. Bir iletişime geçin yinede. Parçaları verin siz. Video çekeceklerdir diye tahmin ediyorum. Genellikle üst seviye sistemlerden oluşuyor çünkü.

Ben oyuncu bilgisayarlarına çok değer veririm o yüzden kendim yaparsam bozarım diye düşünüyorum çünkü bu benim genel huyum elime ne geçse bozuluyor çok sakarlık ettim son zamanlarda o yüzden kendime güvenim yok.
Ben ciddiyim harbiden toplayacağız ama okullarımı iyi yaparsam bunun içinde iyi ders için planlarım var bazı yöntemler uyguluyorum mesela ne kadar yorulsamda genede çalışmak hatta normal saatten daha uzun süre ders yapmak ve babamı gururlandırmak bu şekilde babam benim düşündüğünden daha çok çalıştığımı görücek ve beni 7000 TL bilgisayar ile ödüllendirecek.
Babam demişti ki; "Okullarda derslerini iyi yap, makineni evinde bulacaksın."

Teşekkür ederim ama recep abiye toplatmak istiyorum.
Recep abinin cep numarası var mı?
Umarım babama küfür etmezler kavga çıkmaz çünkü korkuyorum şimdi recep abi bana kızgın diye.

Açacaksın kasayı, alacaksın eline tornavidayı, girişeceksin parçalara. Ne var ki bunda? Herkese ayrı ayrı sistem topladıklarını düşün, bunun önüne geçebilirler mi?

Recep Baltaş sana kızgın diye babana küfür edeceğini sanmıyorum, Facebook'ta bile git başımdan tarzı şeyler dediğine göre.

Peki denerim ancak termal macunu fazla abartırsam bozarım diye korkuyorum.

Korkuyorum recep abi beni affeder mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…