Babam neredeyse her şeye sinirleniyor

Psikiyatra götürmekten başka çare yok; onu da kabul etmezse artık bayramdan bayrama görüşürsünüz, çünkü kazık kadar adama bağırıp çağırıp küfür hakaret edimesi bir yerden sonra artık çekilmiyor. Daha ileri safhada dövmeye de kalkabilir; yani yol yakınken tedavi edilmesi gerekiyor; çünkü bir noktadan sonra ne yapsan ne desen de fayda etmiyor. Tecrübeyle sabittir.
Yok hocam, 10+ yıldır böyle ama hiç dövmedi, inşallah daha ileriye gitmez ama böyle her kafası esince bağıracaksa ben aynı şehirde olsam bile yurtta kalırım, zaten büyük ihtimal ev de uzak ve oda olarak küçük kalacak benim için.
Mezun olup kendi hayatımı kurunca da muhtemelen çok nadir görüşürüm, zaten yurtta kalınca 15 kere annemi arıyorsam 1 kere babamı arıyordum.
Bazen böyle düşününce haksızlık mı ediyorum diye düşünüyorum ama bağırdığını görünce tekrar soğuyorum.

Bugün de neden bilmiyorum yine tartışıyorlar "Allah'ım sen bizi huzursuzluklardan koru" diyebiliyorum sadece, ne güzel başka şehirde üniversite okudum, ne diye gelmelerini istedim ki? Şimdi aynı şehirdeyken yurtta da kalamam.
Cidden bana yanlış diyebilirsiniz ama ben ileride kendi hayatımı kurarsam babamla ayda yılda bir konuşurum, bu huyuna devam ederse onu da yapmam belki. Bağırması için bir konuya katılmaması yeterli resmen.

Yeni konular

Geri
Yukarı