Her şeye Üşeniyorum

Candida mantarı var mı sende? Diline vs bak aşırı beyaz bir tabaka varsa Candida mantarından dolayı olabilir. Onun dışında süt ürünleri ve mayalı gıdalardan uzak durmak gerekir, yorgunluk ve halsizlik yapıyor. Ne yediğine içtiğine dikkat et, herhangi bir hassasiyetin varsa öğren. Sırf bu yüzden mayasız karabuğday ekmeği tükettiyorum.

Ve akıllardaki o soru gelir, hangi sıklıkla masturbasyon yapıyorsun? Aşırı masturbasyon yorgunluk sebebidir.

Gıda taviyesi de gereklidir, kansızlık vs olabilir sende. Gidip gerekli testleri yaptırman gerek. Kan tahlili yapmak şart :)

Psikolojik yorgunluk yok denecek kadar azdır, onun dışında çağımızın vebası bağırsak bakterilerinden dolayı yorgunluk çöker insan üstüne.

Son düzenleme:
Candida mantarı var mı sende? Diline vs bak aşırı beyaz bir tabaka varsa Candida mantarından dolayı olabilir. Onun dışında süt ürünleri ve mayalı gıdalardan uzak durmak gerekir, yorgunluk ve halsizlik yapıyor. Ne yediğine içtiğine dikkat et, herhangi bir hassasiyetin varsa öğren. Sırf bu yüzden mayasız karabuğday ekmeği tükettiyorum.

Ve akıllardaki o soru gelir, hangi sıklıkla masturbasyon yapıyorsun? Aşırı masturbasyon yorgunluk sebebidir.

Gıda taviyesi de gereklidir, kansızlık vs olabilir sende. Gidip gerekli testleri yaptırman gerek. Kan tahlili yapmak şart :)

Psikolojik yorgunluk yok denecek kadar azdır, onun dışında çağımızın vebası bağırsak bakterilerinden dolayı yorgunluk çöker insan üstüne.
Kansızlık var sanırım evet çünkü ister istemez birşey tutarken veya en ufak bir rüzgarda titriyorum.

@Onur Haha Atan Kan tahlili yaptırın ona göre gıda takviyesi alırsınız. Mümkün olduğunca kaliteli taviyeler alın. Zencefil, Zerdaçal vb iyi gelir.
Zencefil, Zerdeçal, Tarçın ve bal kürüyle macun yapabilirsin. Kesinlikle öneririm, faydalarını 3-4 günde anlamaya başlıyacaksın.

Motive edecek bir şey yok diye tahmin ediyorum, yanlış mıyım? Bir alana yönelmeniz işe yarayabilir.

Son düzenleme:
Üşendiğiniz şeyleri belli bir süre sabredin yapmaya çalışın, alışınca kolay gelecektir size üşendiğiniz çoğu şey bizzat kendim de denedim.
He bunun yanın da arkadaşların da dediği gibi kansızlık olabilir beslenmenize dikkat etmeniz ve özellikle uyku düzeninizin iyi olması gerekir yoksa hem üşengeçlik hemde yorgunluk birleşince ortaya böyle bir şey çıkıyor.

Kahve iç, kafein miktarı seni biraz daha hareketlenidirir, çikolata falan ye olmadı boğa spermi iç, ama sonra care olsun. Boğazda yanma yapıyor, ve çok enerji verdiği için kalpte çarpıntı yapabiliyor.
Kahve iç, kafein miktarı seni biraz daha hareketlenidirir, çikolata falan ye olmadı boğa spermi iç, ama sonra care olsun. Boğazda yanma yapıyor, ve çok enerji verdiği için kalpte çarpıntı yapabiliyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı