Babam sürekli kavga çıkartıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bizde de benzer bir durum var. 2 yıl evde kalmak herkesi etkiledi. Belki kızabilirsiniz ama kulaklığınızı takın, bir yere oturun, kimseyi duymayın.
Zaten öyle yapıyorum fakat annem ağladığında üzülüyorum, benim yerimde yatması için ikna ettim. Bende salonda yatıyorum mecbur
Sen de ailenden herkesi tüm dünyaya teşhir ediyorsun.
Yardım istiyorum suç mu? Eğer olurda babam şiddete başlarsa annemi kaybetmek istemediğimden üstelik yaşımda küçük olduğundan siz büyüklerimden yardım almak istedim. Madem adam akıllı cevap vermiyeceksin çıkıp gidebilirsin konumdan.

Babanı da açtığın konu ile kendin kışkırtmışsın.

Bu kadar kalpsiz olunmaz adam çaresizlikten konu açmış yazdığına bak.
Babanla oturup konuşman lazım polisi aramadan önce . Sen konuşamıyorsan kuzenin veya güvendiğin bir abin ile durumu paylaş tek başına üstesinden gelmeye çalışma güvendiğin insanlardan yardım iste. Baban şiddete veya küfüre hakarete başlamadığı sürece polisi çağırman yalnızca bunlara başlamasına sebep olur bence.

Pandemide herkes böyle oldu ya, normal. Babam bana niye su içtin diye kızmıştı

Babanı da açtığın konu ile kendin kışkırtmışsın.

Babası burada konu açtığını nereden bilsin ya da buradakiler bu konuyu açanın kim olduğunu nereden bilsin sanal ortam burası çocuk buradaki insanlardan tavsiye istiyor boş yapmanızı değil.

Çocuk tavsiye istiyor bakın ben burada oturuyorum adım bu babam bu demiyor sanal alemde zor durumda kalmış tavsiye bekliyor bu dünyada neler neler yaşanıyor bu çocuğun ailesinin tartışıyor olmasımı ayıp ya da tuaf bir durum.

Babası burada konu açtığını nereden bilsin ya da buradakiler bu konuyu açanın kim olduğunu nereden bilsin sanal ortam burası çocuk buradaki insanlardan tavsiye istiyor boş yapmanızı değil.
İstanbulda yaşıyorum ve birde düşünün ne kadar fazla vaka olabileceğini buna benzer bu şehirde,15 Milyon kişi yaşıyor sanki tek benim mi ismim A ile başlıyor sanki tek benimmi küçük kardeşim var? Üstüne babam technopat bile kullanmıyor fakat neyse boşverin böylelerini

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…