Babama dayanamıyorum artık

Baban kötü biri değil, sürekli iyiliğini istemiş. Bazı şeyler şu an anlamsız geliyor olabilir ama 1-2 sene sonra sende anlayacaksın ne demek istediğimi. Sana tek tavsiyem git babanın elini öp, ona iyi davran. Ben lisenin ilk 2 senesi boyunca yemeği bugün evden götürsem suyu evden götürsem kenara kaç para atarım, şu telefonu alsam şu kadara satsam cebime ne kadar kalır diye hesaplar yapıyordum. Ve aileminde ufak destekleri ile 10. sınıfın yaz tatili o çok istediğim bilgisayarın tüm parçalarını toplayabildim. Her şeyi aileden beklemektense kendin bir şeyler için fedakarlık yapıp elde ettiğinde daha bir keyifli oluyor.

Derdini buraya yazarsan daha çok dertlenir çıkarsın benden söylemesi Biraz daha büyüyene kadar sabret, bilmediğin mevzular olabilir, anlatamayacakları sıkıntıları olabilir, veya gerçekten baban anlattığın gibi bir adam da olabilir ama sen sabret ve bekle.

Hocam diksiyonunuza aşık olmamak elde değil, elinize sağlık

Bir gün gelecek anneni ve babanı kaybedeceksin işte o zaman onları özleyeceksin ve değerlerini anlayacaksın. Ayrıca baban bence normal. Tüm babalar böyle değil mi zaten?

Babasıyla düzgün geçinebilen var mı ki eğer varsa komandodur. Boş ver takma kafana bunlar basit şeyler bende babamla neredeyse her gün tartışıyorum. Fakat yapacak bir şey yok baba yani yine eninde sonun da en iyisini o ister.

16 yaşıma kadar ekran kartsız 10 senelik bir bilgisayar ile idare ettim, kaç senelik kıyafetlerimle idare ettim bilgisayarı bu sene aldı, telefona ihtiyacım vardı onu da bu sene aldı.
Alsa ne almasa ne alt üstü teneke parçası, işini görüyorsa boşa masrafa gerek yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…