Babama önerebileceğiniz oyunlar

Bu arada bahsetmeyi unuttuğum bir şey var: Babam oyunların hikayesini takmıyor. Sadece görev odaklı oynuyor. Ama görevleri neden yaptığı hakkında bir fikri yok, umurunda da değil.

Bu arada bahsetmeyi unuttuğum bir şey var: Babam oyunların hikayesini takmıyor. Sadece görev odaklı oynuyor. Ama görevleri neden yaptığı hakkında bir fikri yok, umurunda da değil.
O zaman Doom indirin sıka sıka geçsin stres atar.
Ben Eternal'i oynadım düşük sistemler için uygun bir Doom var mı bilmiyorum.

O zaman seçenek belli; Rise of the Tomb Raider ardından Shadow of the Tomb Raider.

Call of Duty serisini oynayabilir örnek; Call of Duty Modern Warfare 1-2-3 serisini oynayabilir.

Hitman serisini bir denesin bence.

Witcher 3, Rise of the Tomb Raider, Shadow of the Tomb Raider, Bannerlord.

Eğer bannerlorda başlarsa bilgisayarı ele geçirir 1 ay kimse dokunamaz sjcjacjsjc.

Kanka ver o zaman eline bir Warframe zabaha gadar yolu var.

Babalar yalnızca RDR2 ve cod oyunları oynuyorlar. Yaşlandıkça bu oyunlara ben de sempati duymaya başladım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…