Babama Twitter hesabı açacağım

Bende uzun süredir kullanıyorum hiç öyle eskort falan görmedim kimleri takip ettiğinize bağlı.
Yahu arkadaşım dalga mı geçiyorsunuz? Trendlerde olan şeyler ile kimi takip ettiğinin bir bağlantısı yok. Ayrıca kimseyi takip falan etmiyorum.

Screenshot_2.png

Son düzenleme:
Twitter bozuldu numarasını yemeyecek kadar zeki. :D İlla açılacak yani o Twitter.

Denk gelmemiş olabilirsiniz. Benim başıma daha önceden 3-4 kez geldi. Ayrıca trendlerin takip edilen kişiler ile bir alakası yok.
Clash of clans indir. Ne kadar iyi bir alternatif olduğunu tahmin edemezsin. Ha bu arada sakın Bigolive indirmesine izin verme.

Clash of clans indir. Ne kadar iyi bir alternatif olduğunu tahmin edemezsin. Ha bu arada sakın Bigolive indirmesine izin verme.
Cevaplardan anladığım kadarıyla önlemenin bir yolu yok. Facebook hesabından takip ettiğim haber sayfalarını ona da takip ettiririm. Twitter'a gelecek olursak ise, yıllardır kullandığım platformda 3-4 kez denk geldim. Babama umarım denk gelmez o zaman. Babamın yaşlı dayıların bir taraflarını görmek istediğini hiç sanmıyorum.

Yahu arkadaşım dalga mı geçiyorsunuz? Trendlerde olan şeyler ile kimi takip ettiğinin bir bağlantısı yok. Ayrıca kimseyi takip falan etmiyorum.

Eki Görüntüle 709918
O zaman babanızı uyaracaksınız böyle olabilir diye, oda ona göre hazırlıklı olacak :D

Instagram açın, haber sayfalarını falan takip edin, birde sadece yaşlıların güleceği böyle komikli video paylaşan hesapları takip edin, sorun olmayacaktır bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı