Babamın net emekli aylığı ne kadar?

Messi1982

Centipat
Daha fazla  
Babam EYT'den emekli oldu. İlk ay 7500 + 4000 promosyon gibi bir şeydi, biz az bulduk primleri yüksekti çünkü bekleyelim dedik. Bu ay şöyle bir şey var. Bunlardan hangisi babamın net aylığı oluyor? Kendisi yurt dışında beni bilgilendirirseniz sevinirim. Sanırım bunda bayram ikramiyesi yok şu an.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230616_162026_e-Devlet.jpg
    Screenshot_20230616_162026_e-Devlet.jpg
    86,7 KB · Görüntüleme: 84
Hocam benim babam da EYT'den emekli babamın maaş ve tazminat ta o kadar uğraştırdılar ki babam bu işin kitabını yazmış hala döndü. Şimdi şöyle bir şey var büyük ihtimalle eğer baban 1 ay falan maaş vermediyseler birikmiş aylık tutarı verecekler bir kereye mahsus ve aylık tutarı + ek ödeme tutarı + 5510 ek 19 miktarını toplarsanız emekli maaşı ortaya çıkacaktır. Bildiğim kadarıyla öyle tam bir şey söyleyemem.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam benim babamda EYT'den emekli babamın maaş ve tazminat ta o kadar uğraştırdılarki babam bu işin kitabını yazmış hala döndü şimdi şöyle bir şey var büyük ihtimalle eğer baban 1 ay falan maaş vermediyseler birikmiş aylık tutarı verecekler bir kereye mahsus ve aylık tutarı + ek ödeme tutarı + 5510 ek 19 miktarını toplarsanız emekli maaşı ortaya çıkacaktır (bildiğim kadarıyla öyle tam bir şey söyleyemem.

Vallahi hocam adamların hakları olan parayı herkes cebinden verecekmiş gibi uğraştırıyor. Hayırlısı artık bu bayramdan sonra net belli olur artık yine 7500'den verirlerse itiraz edip yeniden hesaplattıracağız.

Vallahi hocam adamların hakları olan parayı herkes cebinden verecekmiş gibi uğraştırıyor. Hayırlısı artık bu bayramdan sonra net belli olur artık yine 7500'den verirlerse itiraz edip yeniden hesaplattıracağız.

Hocam sizin babanız hangi kurumdan emekli oldu? Eğer diyanetten ise çok büyük geçmiş olsun.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı