Babamla kavga ettim ne yapmalıyım?

720350

Picopat
18 yaşındayım. Az önce babamla kavga ettim babamla kavga etmemin sebebi ise babam üzerime çok geliyor ve sürekli her şeyi yüzüme vuruyor. Bir de babam beni başkalarıyla kıyaslıyor bugün direksiyon sınavım vardı sınavdan kaldım diye babam bana sabahtan beri demediğini bırakmıyor. Ben de az önce dayanamadım en sonunda patladım ağladım. Babamla kavga ettim ne yapmalıyım?

Hocam bende etmiştim 2 3 gün bence çok konuşmaya çalışmayın ben yaptım işe yarıyor bekleyin 2 3 gün siniri geçsin sonra eğer bir yere giderse sizde beraber gidin giderkende çok soru sormayın az soru sorun eğer karışılık veriyorsa devam ettirin ben böyle düzelttim babamla aramı

Hocam merhaba ben hep böyle bir şey olduğu zaman evden kaçıyordum parkta falan kaldığım oldu, veya camide veya arkadaşların evinde eğer çok derin bir şey olduysa kaç evden.

Hocam bende etmiştim 2 3 gün bence çok konuşmaya çalışmayın ben yaptım işe yarıyor bekleyin 2 3 gün siniri geçsin sonra eğer bir yere giderse sizde beraber gidin giderkende çok soru sormayın az soru sorun eğer karışılık veriyorsa devam ettirin ben böyle düzelttim babamla aramı.

18 yaşındayım bugün direksiyon sinavim vardı ilk hakkimdi sınavda 1 kez araba stop etti ve 25 metre geri park yaparken araba biraz yola çıktığı için sınavı iptal ettiler babama sınavda kaldığımı söyledim babam bana çok kızdı.

Hocam merhaba ben hep böyle bir şey olduğu zaman evden kaçıyordum parkta falan kaldığım oldu, veya camide veya arkadaşların evinde eğer çok derin bir şey olduysa kaç evden.

Evden kaçsam gideceğim bir yer yok hiç arkadaşım da yok ne yapacağım.

18 yaşındayım bugün direksiyon sinavim vardı ilk hakkimdi sınavda 1 kez araba stop etti ve 25 metre geri park yaparken araba biraz yola çıktığı için sınavı iptal ettiler babama sınavda kaldığımı söyledim babam bana çok kızdı.

hocam normal şeyler çok takıp sıkıntıya sokmayın rahat olun beklemek en iyi çözümdür sonradan geri ısınırsınız

Hocam evden kaçmak çok abartı bir durum, böyle şeylere gerek yok. Üstteki arkadaşın da dediği gibi birkaç gün konuşmayın zaten siz de anlamadan bir anda barışırsınız. Hep böyle oluyor genelde.

Hocam şimdi ilk başta hiç yüz dahi verme yani derse tersini yap ama ters bir şey yapma mesela odanı topla derse topla ama oyun oynuyordun veya bir şey istediği zaman tersle büyük ihtimal gönlünü almaya çalışır veya tam tersi tekrar kavga edebilirsin.

Hocam normal şeyler çok takıp sıkıntıya sokmayın rahat olun beklemek en iyi çözümdür sonradan geri ısınırsınız.

Hocam evden kaçmak çok abartı bir durum, böyle şeylere gerek yok. Üstteki arkadaşın da dediği gibi birkaç gün konuşmayın zaten siz de anlamadan bir anda barışırsınız. Hep böyle oluyor genelde.

Neresi normal acaba? Her şeyi normalleştirmeyin.

Sizce babam haklı mı?

Geri
Yukarı