Babasını öldürülen kadın savaş oyunu

348606

Hectopat
Merhaba. Bugün kursta bir arkadasım bir oyundan bahsetti. İsmini bilmiyormus ve bana sordu. Oyunu söyle tarif etti: Oyun bir savas oyunu. Bir kadın varmıs ve babası öldürülmüs askerler tarafından, kadın da askerlere direniyormus. Sanırsam oynadıgımız karakter kadın ve oyunu FPS bakıs acısından görüyormusuz. Bu arada "oyunda kendi karakterimizi falan yaratabildigimizi" söylemisti sanırsam.

Aşırı corba oldu kusura bakmayın. Teşekkürler simdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Vallahi babası öldürülen tek karakter LoL'den tanıyorum. Benim oyun kültürünün genişlik seviyesi :D şaka maka arkadaşlar umarım yardımcı olurlar hocam :D

Merhaba. Bugün kursta bir arkadasım bir oyundan bahsetti. İsmini bilmiyormus ve bana sordu. Oyunu söyle tarif etti: Oyun bir savas oyunu. Bir kadın varmıs ve babası öldürülmüs askerler tarafından, kadın da askerlere direniyormus. Sanırsam oynadıgımız karakter kadın ve oyunu FPS bakıs acısından görüyormusuz. Bu arada "oyunda kendi karakterimizi falan yaratabildigimizi" söylemisti sanırsam.

Aşırı corba oldu kusura bakmayın. Teşekkürler simdiden.
Söylediklerin bende az biraz Fallout 4'ün başlangıç kısımlarını anımsattı. Tabii öldürülen karakterin babası değil kocasıydı.

Yeni konular

Geri
Yukarı