Babaya araba far camı parlatma sürprizi

Makaleler
5
Yer
elazığ
Babam 2011 Doblo Premio Plus 1.3 Turbo Dizel 90HP modelli araca sahip, far camları oldu olasi hep kirli. Ben de sürpriz yapayım dedim ve camı parlattirdim. Sizce güzel olmuş mu? İlk yüklediğim önceki, ikinci sonraki hali.

PSX_20190121_162050.jpeg
PSX_20190121_162149.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Nasıl yaptığınızdan bahseder misiniz? Başarılı olmuş.
Ben yapmadım, bir ustaya götürdüm ismini tam hatırlamıyorum zımpara makinesi gibi bir makine üstünde de gayet yumuşak tüy gibi bir şey vardı, far camının üstüne bir şey döktü ve makine ile güzel şekilde ovaladi. Su tuttu, kurumasını bekledikten sonra bir güzel sildi ve bu halde [emoji2] iki cam için 60 TL ödedim. Belki fazla belki değil bilmiyorum. Fazla ise de umrumda değil çünkü sonuç olarak babamı mutlu etmeyi başardım. İyi forumlar.

@Jira abi ne kadar sürer eski haline dönmesi, 1 hafta mı 1 ay mı? Tahmini bir rakam alabilir miyim. Teşekkürler.

Ben yaptırdığımda 8-10 ay süre içerisinde eskisine döndüğünü fark etmiştim. Ama çevre koşulları da önemli. Her ne kadar içten de etkilense de asıl etkiyi dışarıdan alıyor. Dışarıdan düzenli temizlemenin etkisi olabilir.

Ben yaptırdığımda 8-10 ay süre içerisinde eskisine döndüğünü fark etmiştim. Ama çevre koşulları da önemli. Her ne kadar içten de etkilense de asıl etkiyi dışarıdan alıyor. Dışarıdan düzenli temizlemenin etkisi olabilir.
Neyse eski haline dönerse bir daha sürpriz yapar hallettiririm. Mutlu oldu ya o bana yeter.
Mezarına tükürmek fikir belirtmek ise taraflar eşit.
Yürü be başkan. Boşver zaten her halükarda ban yiyoruz.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı