Babayı polise şikayet etmek

Dostlar, dün gece çok sevdiğim bir sanatçının konseri vardı. Aylardır keşke gelse de gitsem dediğim bir sanatçı idi. Ailem izin vermedi, gidersen eve bir daha gelme dediler. Ben de bir arkadaşımda kalırım diyerekten çıktım gittim konsere. Arkadaşların evine döndük fakat annemle babam eve gelmem gerektiğini, geldiğimde dayak yiyeceğimi söylediler. 17 yaşıma geldim, doğum günümdü. Daha sonra eve dönerken yolda babamla karşılaştım. Bacak kadar sopayla bana vurmaya başladı. Aslında karşılık verecek olsam dövebilecek güçteyim fakat beni okuldan falan alırlar diye korktum çünkü gelecek hayallerim var. Bana gücü yettiğince 4-5 darbe attı sokakta. Eve geldiğimde zaten annemle babam kavgalıydı, silah çekti. Küçük kardeşimi annemi ve beni ateşli silahı ile öldürmekle tehdit etti. Ben de ciddileştim, sert şekilde ittirdim onu. Bugün özür diledi, kıyafet falan aldı fakat ben istemedim, konuşmuyorum onunla. Aldığım darbelerin izleri var. Aramalarda mesajlarda ölüm tehditleri var. Polise gidebilirim fakat beni okuldan alacak diye korkuyorum çünkü okumak istiyorum. Ne yapmamı önerirsiniz? Kafam çok karışık.
Hocam naptiniz durum nasıl.

Geri
Yukarı