Çözüldü Back 4 Blood açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Lxrd197

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, Steam üzerinden Back 4 Blood indirdim oyunu çalıştırdığımda hiç bir hata vermeden kapanıyor daha doğrusu oyna tuşuna basıyorum ve bir süre sonra oyna tuşu tekrardan aktif oluyor. EAC repair yaptım sorun anti cheat ile alakalı değil Windows Defender'i kapatıp çalıştırmayı denedim o da işe yaramadı.
Silip tekrardan yükledim dosya doğrulaması yaptım bir faydası olmadı.
Bu arada oyunu ilk defa indirdim Win11, Driver güncellemeleri tam.
Process Monitor logunu aşağıya bırakıyorum.

Dosya Ekleri

• image.png
    image.png
    56,2 KB · Görüntüleme: 16
Son düzenleme:
Çözüm
Oyunun dosya konumuna girip EXE dosyasını yönetici olarak çalıştırmayı dene.

Oyunu her başlattığımda yönetici olarak başlatıyorum zaten dostum.

Arkadaşlar sorunu çözdüm daha doğrusu sorun olmadığı için çözümü de yok; malum birden fazla hem yabancı hem de Türk aynı sorunu yaşayıp oyunu oynamaktan vazgeçen kişiler olmuş.
Epic Games'te indirim olduğunu gördüm ve denemek istedim belki Epic'ten indirirsem açılır diyerekten çünkü yabancı kaynaklarda Xbox Game Pass üzerinden oynamak isteyen birkaç kişinin de aynı sorundan ötürü oynayamadığını yazmış; belki Epic'den indirince sorun çözülür diyerek aldım yükledim direkt olarak hiçbir sorun olmadan açıldı oyunun dosyalarına baktım hiçbir fark yoktu.
Birkaç kişi TPM ile alakalı, Windows 11 de açılmıyor gibi yorumlar yapmış kesinlikle alakası yok oynayan arkadaşlarımın tamamı W11'den oynuyorlar TPM de 2.0 desteğiniz olan bir sistemde oynuyorsanız sorun olmaz çözümü bu kadar gerisi şans.
Oyunun dosya konumuna girip EXE dosyasını yönetici olarak çalıştırmayı dene.

Oyunu her başlattığımda yönetici olarak başlatıyorum zaten dostum.

Arkadaşlar sorunu çözdüm daha doğrusu sorun olmadığı için çözümü de yok; malum birden fazla hem yabancı hem de Türk aynı sorunu yaşayıp oyunu oynamaktan vazgeçen kişiler olmuş.
Epic Games'te indirim olduğunu gördüm ve denemek istedim belki Epic'ten indirirsem açılır diyerekten çünkü yabancı kaynaklarda Xbox Game Pass üzerinden oynamak isteyen birkaç kişinin de aynı sorundan ötürü oynayamadığını yazmış; belki Epic'den indirince sorun çözülür diyerek aldım yükledim direkt olarak hiçbir sorun olmadan açıldı oyunun dosyalarına baktım hiçbir fark yoktu.
Birkaç kişi TPM ile alakalı, Windows 11 de açılmıyor gibi yorumlar yapmış kesinlikle alakası yok oynayan arkadaşlarımın tamamı W11'den oynuyorlar TPM de 2.0 desteğiniz olan bir sistemde oynuyorsanız sorun olmaz çözümü bu kadar gerisi şans.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı