Back 4 Blood unknown file version hatası

FurkanGuray1

Hectopat
Daha fazla  
Back 4 Blood oynamak için Game Pass aldım ama oyun alttaki görselde gözüken hatayı gösteriyor ve devam etmek istediğimde ise anti cheat devre dışı olduğu için Online oynayamıyorum. Xbox'da dosya doğrulamada yok. Nasıl düzeltebilirim?

Dosya Ekleri

• Back 4 Blood Screenshot 2021.11.19 - 15.00.05.53.png
    Back 4 Blood Screenshot 2021.11.19 - 15.00.05.53.png
    625 KB · Görüntüleme: 126
Aynı sorun bende de var bir çözüme ulaşan olmadı mı?

Back 4 Blood oynamak için Game Pass aldım ama oyun alttaki görselde gözüken hatayı gösteriyor ve devam etmek istediğimde ise anti cheat devre dışı olduğu için Online oynayamıyorum. Xbox'da dosya doğrulamada yok. Nasıl düzeltebilirim?

Merhaba, dün çözümün üzerinde epey bir uğraştım ve şu sonuca vardim oyunu C sürücüsüne degil de D sürücüsü yani işletim sisteminin kurulu olmadigi sürücüye kurmustum oyunu Xbox PC uygulamasindan kaldirdim ve C sürücüsüne yeniden indirip kurdum sorun çözüldü benim dusuncem Easy Anti-Cheat ile oyun ayni surucuye kurulmadigi için bu tip bir sıkıntı cikiyor ama sunu da soyleyeyim hile yazilimini tekrardan sitesinden .exe dosyasini indirerek repair ettim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorun bende de var bir çözüme ulaşan olmadı mı?

Merhaba, dün çözümün üzerinde epey bir uğraştım ve şu sonuca vardim oyunu C sürücüsüne degil de D sürücüsü yani işletim sisteminin kurulu olmadigi sürücüye kurmustum oyunu Xbox PC uygulamasindan kaldirdim ve C sürücüsüne yeniden indirip kurdum sorun çözüldü benim dusuncem Easy Anti-Cheat ile oyun ayni surucuye kurulmadigi için bu tip bir sıkıntı cikiyor ama sunu da soyleyeyim hile yazilimini tekrardan sitesinden .exe dosyasini indirerek repair ettim.

Teşekkürler ama artık oyunlardan soğudum dönersem o yöntemi kullanırım sağ ol.

easy anticheati oyunun olduğu sürücüye kurmayı denedim fakat olmadı, oyunu ssdye aktarmak istemiyorum çünkü tikim var 200 270 gb ın altına sokmayı sevmiyorum ssdleri şuan hepsi 200 gb 250 gb alana sahip ama hdd 350 gb boş yeri daha var olacağına emin olsam 270 liğe yapayım diycem ama bence işe yaramıycak

Geri
Yukarı