Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

fajQ

Hectopat
Merhaba arkadaşlar ben konuyu yeni gördüm ve ilgimi çekti.Şimdi bizim backtrack i çalıştırabilmemiz için VirtualBox'dan Linux kurup onun içindemi backtrack i çalıştıracağız.Bir de bana Linux işletim sistemini nerden indireceğimi söylerseniz çok sevinirim.İyi günler.

Quaoar

Hectopat
İki yıl önce bu yöntemle komşumun(kim olduğunu bilmiyorum :)) WEP şifreli Wireless şifresini hacklemiştim. Heralde kotalarını çok götürmüşüm sonra farkedip şifreyi ve modem ismini değiştirdiler :) İsmi "kuzzey" di artık kuzzey-ege(ege pc ismindi) sonra yakalanırım diye korktum bi daha yapmadım :DD

fajQ

Hectopat
İki yıl önce bu yöntemle komşumun(kim olduğunu bilmiyorum :)) WEP şifreli Wireless şifresini hacklemiştim. Heralde kotalarını çok götürmüşüm sonra farkedip şifreyi ve modem ismini değiştirdiler :) İsmi "kuzzey" di artık kuzzey-ege(ege pc ismindi) sonra yakalanırım diye korktum bi daha yapmadım :DD
İp değiştir :)

balta1087

Hectopat
Yer
Ankara
Benim Wireless kartını görmüyor.

backtrack 5.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:

Mikail Fidan

Technopat
Yönetici
Backtrack artık güncel değildir. Yine de deneyip sorun yaşayan arkadaşlar yeni konuda donanım özelliklerini belirtip yardım alabilirler. Konu kapanmıştır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Yukarı