Bad Pool Caller Hatası

Donanımsal olduğunu pek sanmıyorum. Dediklerimi uyguladıktan sonra hata alırsanız döküm dosyasını paylaşın. Belirttiğim yazılımları kaldırın.

Donanımsal olduğunu pek sanmıyorum. Dediklerimi uyguladıktan sonra hata alırsanız döküm dosyasını paylaşın. Belirttiğim yazılımları kaldırın.

hocam hata geçti şimdi de internet hızım %90 azaldı. Videolar falan hep donmaya başladı. Modemden bakıyorum 16mbit diyor.PC'den bakıyorum gelen 1 mbit

Döküm dosyalarında belirtilen ağ kartının uyumlu sürücüsü bu, fakat modelini yanlış gösterme ihtimalini ve sürücüden kaynaklanıp kaynaklanmadığını belirlemek için ağ kartının donanım kimliğini paylaşın. Aygıt yöneticisinde Ağ bağdaştırıcıları => Realtek PCI ... çift tıklayın Ayrıntılar sekmesinden Donanım kimlikleri bölümünü seçip, kutuda görünen en uzun kimliği burada paylaşın (kopyalayıp buraya yapıştırın).

Döküm dosyalarında belirtilen ağ kartının uyumlu sürücüsü bu, fakat modelini yanlış gösterme ihtimalini ve sürücüden kaynaklanıp kaynaklanmadığını belirlemek için ağ kartının donanım kimliğini paylaşın. Aygıt yöneticisinde Ağ bağdaştırıcıları => Realtek PCI ... çift tıklayın Ayrıntılar sekmesinden Donanım kimlikleri bölümünü seçip, kutuda görünen en uzun kimliği burada paylaşın (kopyalayıp buraya yapıştırın).
PCI\VEN_10EC&DEV_8168&REV_0C

Evet ağ kartına uygun Win10 uyumlu en güncel sürücüyü eklemişim. Kotanızda sorun var mı? Ortak internet kullanımı var mı? Bunları bilemiyorum bence bazı şeyleri gözden geçirin. Sorun olmadığına eminsen, aşağıda eklediğim bir önceki sürüm ama yine Win10 uyumlu sürücüyü kullanabilirsin. Denetim masası program kaldır'dan Realtek Ethernet'i kaldırın bilgisayarı yeniden başlatıp bağlantısını verdiğim sürücüyü kurup deneyin.

MEGA

Kod:
VEN_10EC: Realtek
DEV_8168: RTL8168E/RTL8111F/RTL
http://pcidatabase.com/vendor_details.php?id=1697

Son düzenleme:
Evet ağ kartına uygun Win10 uyumlu en güncel sürücüyü eklemişim. Kotanızda sorun var mı? Ortak internet kullanımı var mı? Bunları bilemiyorum bence bazı şeyleri gözden geçirin. Sorun olmadığına eminsen, aşağıda eklediğim bir önceki sürüm ama yine Win10 uyumlu sürücüyü kullanabilirsin. Denetim masası program kaldır'dan Realtek Ethernet'i kaldırın bilgisayarı yeniden başlatıp bağlantısını verdiğim sürücüyü kurup deneyin.

MEGA

Kod:
VEN_10EC: Realtek
DEV_8168: RTL8168E/RTL8111F/RTL
http://pcidatabase.com/vendor_details.php?id=1697

hocam pc 4-5 kere reset attı kendine hata vermeden hız şu an 8mbit gösteriyor, galiba düzeliyor. Sorun çıkar ise tekrar buradan yazarım. Tekrardan teşekkürler.

"Kendine reset attı" derken, bilgisayarın normal olmayan bir şekilde ve Windows kapanmadan tekrar başlatılmasını kastediyorsan bu başka bir sorunun göstergesi olabilir. Tekrarı halinde burada belirtirsin.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı