Bad sector bulunan HDD için ne yapmalı?

Sektörleri düzeltmiş. Format atmanıza gerek yok gibi. Siz yine de CrystalDiskInfo'dan yine diskin sağlığını paylaşın.
Bu şekilde
Adsız2.png

Adsız2.png

Değerler aynı olmasına rağmen durum Dikkat'den İyi'ye döndü. Anlamadım. neden?

Son düzenleme:
Orada düzeltti yazıyordu ama burada sayıları azalmamış artmış. Çok garip. Okuma hataları da çok artmış. %100 disk sorunu devam ediyor mu?
Değerler aynı olmasına rağmen durum Dikkat'den İyi'ye döndü. Anlamadım. neden?
Uyarı eşiği ile oynadınız mı? İyi yazan yere tıklayınca geliyor.

Son düzenleme:
Orada düzeltti yazıyordu ama burada sayıları azalmamış artmış. Çok garip. Okuma hataları da çok artmış. %100 disk sorunu devam ediyor mu?

Uyarı eşiği ile oynadınız mı? İyi yazan yere tıklayınca geliyor.

Hayır oynamadım fakat. Şu an baktığımda tekrardan Dikkat yazıyor ve hayır %100 disk kullanımı şu anda yok

Bu diskle biraz idare etmeniz gerekecek gibi. Sektörleri düzeltebilen başka bir program HDD Sentinel var. Şu an %100 disk sorunu yaşamıyorsanız bir düzeltme yapmanıza gerek yok. Diskte önemli bir veriniz varsa da yedeklemenizi tavsiye ederim.

Bu diskle biraz idare etmeniz gerekecek gibi. Sektörleri düzeltebilen başka bir program HDD Sentinel var. Şu an %100 disk sorunu yaşamıyorsanız bir düzeltme yapmanıza gerek yok. Diskte önemli bir veriniz varsa da yedeklemenizi tavsiye ederim.

Yedeklerimi aldım. Ve 3-5 ay sonra askere gideceğim. Gidip gelene kadar idare etsin bana yeterli

Yeni konular

Geri
Yukarı