Çözüldü Badlion Client siyah ekran

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

WandaaMaximoff

Decapat
Daha fazla  
RAM
16 3200MHZ
Ekran kartı
GTX 1660 SUPER
İşlemci
İ5 11400 12 Çekirdek
Merhaba arkadaşlar, badlion Client'te 1.17.1 ve ileri sürümlerde oyunu açıyor ama siyah ekranda kalıyor. 1.12.2 gibi sürümlerde direkt açılıyor. Çözümünü biliyor musunuz?

Çözüm
Ana menüdeki seçeneklere ve ardından Video Ayarları'na ve ardından Performans'a tıklayın ve ardından Hızlı İşleme'yi devre dışı bıraktıktan sonra, Seçenekler'e ve ardından Video Ayarları'na gidin ve ardından kenar yumuşatmayı da devre dışı bırakın.
Ana menüdeki seçeneklere ve ardından Video Ayarları'na ve ardından Performans'a tıklayın ve ardından Hızlı İşleme'yi devre dışı bıraktıktan sonra, Seçenekler'e ve ardından Video Ayarları'na gidin ve ardından kenar yumuşatmayı da devre dışı bırakın.

Çözüm
Hocam denedim oldu çok teşekkür ediyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı