Badlion güvenli midir?

Onun yerine bunu kullanın. Daha güzel ve etkili fakat Türkçe dil seçeneği yok. Kendim kullanıyorum, çok arttırmıyor fakat yararı oluyor. RAM ve CPU'nun tam verim vermesine yarıyor. Kısacası çekirdekleri uykudan kalkmış oluyor, Update'ler kapanmış oluyor, birçok özellikleri işime yarıyor.

Böyle programlar bir işe yaramıyor yanlış bilgi yaymayalım.

Böyle programlar bir işe yaramıyor yanlış bilgi yaymayalım.

Sizin sisteminizde işe yaramıyor olabilir. Koskoca Razer firması! Kullanmayı tam bilmiyor olabilirsiniz. Yapacağınız tek şey, düğmeye basmak değil. Bir sürü ince ayar ve optimizasyon ayarları var. Kısacası yanlış bilgi değil, ben kullanıyorum işe yarıyor.

Hocam yarıyor fps artışı olmuyor fakat pingi azaltıyor.
Ping için birşey diyemem ancak fps arttırmaz dediğiniz uyuyan çekirdek olayı pc boştayken genellikle 2 çekirdek harici hepsini kapatır ağır yük alınca kullanır zaten pc boşu boşuna yüklemeyin.
Sizin sisteminizde işe yaramıyor olabilir. Koskoca Razer firması! Kullanmayı tam bilmiyor olabilirsiniz. Yapacağınız tek şey, düğmeye basmak değil. Bir sürü ince ayar ve optimizasyon ayarları var. Kısacası yanlış bilgi değil, ben kullanıyorum işe yarıyor.
Bilgisayarının tam gücünü ortaya çıkartan bi program windowstan gerekli ayarları yapsan driverlerı kursan gerekirse donanımların programlarından ayar yapabilirsiniz. Öyle gereksiz kaynak tüketen programlara gerek yok!

Onun yerine bunu kullanın. Daha güzel ve etkili fakat Türkçe dil seçeneği yok. Kendim kullanıyorum, çok arttırmıyor fakat yararı oluyor. RAM ve CPU'nun tam verim vermesine yarıyor. Kısacası çekirdekleri uykudan kalkmış oluyor, Update'ler kapanmış oluyor, birçok özellikleri işime yarıyor.

Hocam baya olmuş ama Razer'ın bu programını kullanmak işe yarar mı? Minecraft'ta hatırı sayılır bir FPS artışı olur mu? @408157

Hocam bayağı olmuş ama Razer'ın bu programını kullanmak işe yarar mı? Minecraft'ta hatırı sayılır bir FPS artışı olur mu? @408157

Bana göre artık Game booster kullanmaya gerek yok ama en azından kullanacaksanız Razer Game booster kullanın. FPS artışı çok az olur çünkü arka planda kendisi RAM yiyor. Wise Game booster hafiftir.

Geri
Yukarı