Bafir adam Union 2200G Sistem Nasıl?

TEKİNALP

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar 1600 TL'ydi ve gayet cazipti, sadece PSU ve SSD'den sıkıntı yaşayacağımı düşünüyorum. Sistem:
  • 2200G A320 anakart
  • 8 GB DDR4 3000 MHz
  • 240 GB JD SSD vardı düşüncelerinizi alabilirim, teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar 1600 TL'ydi ve gayet cazipti, sadece PSU ve SSD'den sıkıntı yaşayacağımı düşünüyorum. Sistem:
  • 2200G A320 anakart
  • 8 GB DDR4 3000 MHz
  • 240 GB JD SSD vardı düşüncelerinizi alabilirim, teşekkürler.
Kötü. Helede James Donkey SSD büyük bir hata.
Fakat bu fiyata da iyi bir şey toplanmaz ama James Donkey SSD kullanmayın.

1600TL'yi daha iyi şekilde değerlendirebilirsiniz. Üzerine ekleyerek.

2200G Vega olmasına bakmayın, performanslı değil. Ayrıca James Donkey SSD hangi mantıkla eklenmiş? Önüne gelen YouTube kanalı sistem çıkartıyor. Bu sistemin performansından bir şey beklemeyin. Buraya vereceğiniz para sadece sponsorluğa gidecek.

1600TL'yi daha iyi şekilde değerlendirebilirsiniz. Üzerine ekleyerek.

2200G Vega olmasına bakmayın, performanslı değil. Ayrıca James Donkey SSD hangi mantıkla eklenmiş? Önüne gelen YouTube kanalı sistem çıkartıyor. Bu sistemin performansından bir şey beklemeyin. Buraya vereceğiniz para sadece sponsorluğa gidecek.
Adam haklı beyler. Sistem çöp. hiç bir gelişmeye açık değil.

Kalitesiz parçalarla dolu. Bu sistemi tavsiye ederdim aynı fiyata:
Screenshot_1.png

En azından SSD ve PSU açısından daha iyi olurdu.

Tek kanal bellek kullanılmış çift kanal olmadı lazımdı yoksa oyunlarda yarı yarıya fps kaybı olur James Donkey ssdler sorunlu çok tavsiye edilmiyor a320 anakartlar en giriş seviyesi anakartlar 3 nesil ryzenlerle ilerde güncellemek isterseniz güncelleyemeyeceksiniz alacaksanız bunları göz önüne alarak alın yada yeni bir konu açın bütçe belirterek

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı