Çözüldü Bagaja su döküldü, sorun yaratır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

NITRO

Hectopat
Makaleler
4
Arkadaşlar 20 L damacananın yarısı bagaja boşalmış. Stepneye kadar su olmuş, orayı bir güzel temizledim suyunu çektim tam iş bitti kapıları kitleyecektim birde baktımki su arka yolcu ayaklığına da gelmiş. Paspasın altından gelmiş ama. 2 kez suyunu çektim süngerle, şimdi azaldı çok geç geliyor. Normal çeşme suyu, hatta köy suyu, klorsuz mlorsuz. Sorun yaratır mı?

Çözüm
Camları açıp kurutun birde stepne üzerindeki malzeme eğer sunta ise o kurudukça şişecektir, Eski halini alması zor ama tekrar ıslatıp üzerine ağırlıklar koyarak düz bir zeminde tekrar kuruyana kadar bekletirseniz biraz daha düzelecektir. Birde bagaja koltuk altından su gitmiş olabilir koltuğun oturulan bölümü yukarı doğru çekerek çıkartın ve açık alanda kurutun.
Camları açıp kurutun birde stepne üzerindeki malzeme eğer sunta ise o kurudukça şişecektir, Eski halini alması zor ama tekrar ıslatıp üzerine ağırlıklar koyarak düz bir zeminde tekrar kuruyana kadar bekletirseniz biraz daha düzelecektir. Birde bagaja koltuk altından su gitmiş olabilir koltuğun oturulan bölümü yukarı doğru çekerek çıkartın ve açık alanda kurutun.

Çözüm

Geri
Yukarı