Bağcık Bağlamaktan Çok Sıkıldım

Learnof

Decapat
Yer
Detroit
Arkadaşlar merhaba. Ayakkabılar için bağcık bağlamaktan çok sıkıldım. Bir tane ayakkabım var 4 yıl önce almıştım bağcıklı ve onda hemen giyebiliyorum ama yeni aldığım her ayakkabıda sürekli bağcık bağlama sorunu yaşıyorum. Her giyişimde ve çıkarttığımda bağcıklarla uğraşıyorum. Bantlı veya lastik bağcıklı ayakkabı önermeyin. Daha rahat giymek için ne yapabilirim?

Arkadaşlar merhaba. Ayakkabılar için bağcık bağlamaktan çok sıkıldım. Bir tane ayakkabım var 4 yıl önce almıştım bağcıklı ve onda hemen giyebiliyorum ama yeni aldığım her ayakkabıda sürekli bağcık bağlama sorunu yaşıyorum. Her giyişimde ve çıkarttığımda bağcıklarla uğraşıyorum. Bantlı veya lastik bağcıklı ayakkabı önermeyin. Daha rahat giymek için ne yapabilirim?

Benim ayakkabıları 2 sene önce aldım, aldığım gün bir kere bağladım daha sonra asla kendi çözülmedi sapasağlam duruyor. Geçen şans eseri gevşemiş çözüp bağlamak zorunda kaldım nasıl bağlandığını zor hatırladım. Sen niye sürekli çözüyorsun?

Bağcıkları bağlama, ayakkabının içine at bağcıkları ve üstüne giy. Hiç rahatsız etmiyor beni ve giyip çıkarırken eğilmeye bile gerek kalmıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı