Bağımlılığınız var mı?

Köpeğime bağımlılığım var :) sürekli beraber oyun oynuyoruz onu burnundan öpmeden işe gidemiyorum. Her ne kadar çok yaramaz olup tüm tabaklarimi kırsada çocuk işte seviyorum 🥰🥰

Bende hayvanları sevmeyi seviyorum beslemek oyun oynamak güzel oluyor ama kakasını temizlemek gibi şeylere üşendiğim için eve alamıyorum:)

Bende hayvanları sevmeyi seviyorum beslemek oyun oynamak güzel oluyor ama kakasını temizlemek gibi şeylere üşendiğim için eve alamıyorum:)

Hocam evcil hayvanlar en iyi dostlarımız :) ama onlar hiç büyümeyen çocuklar sürekli ilgi istiyorlar. Yemesiydi tuvaletiydi egitimiydi yani bir evcil hayvan aslında hiç büyümeyen bir bebek bu yüzden çok fazla zaman ve ilgi istiyor ve bence bu yüzden doğru olanı yapmışsınız :). Ama sokaktaki evcil hayvanlar bir kap yemek ve su verirseniz bir de üstüne severseniz gerçekten harika olur 🥰

Temizlik bağımlılığım var asla toz ve kırıntı ile göz göze gelmek istemem yoksa bütün hayat enerjim sömürülür.

Hocam iyi ki benim içinde sinek ölmüş yıllardır temizlenmeyen klavyemi görrmediniz o zaman...gün gelecek bir gün temizlicem bu klavyeyi ama bu sene değil.

Geri
Yukarı