Bağımlılık yapacak oyun tavsiyesi

Forza Horizon GTA 4 5 CS:GO Far Cry telefondan ben sadece PUBG Mobile oynuyorum. Eskiye yönelik Half-Life CS Source 1.6 1.5 oynayabilirsin.

Grim Dawn bağımlılık yapıyor bi' göz atmanı isterim. Ama zor oyundur, biraz kafa yormak gerekiyor. DLC paketi ile birlikte alırsan rahat 300-400 saat götürür.

Forza Horizon GTA 4 5 CS:GO Far Cry telefondan ben sadece PUBG Mobile oynuyorum. Eskiye yönelik Half-Life CS Source 1.6 1.5 oynayabilirsin.
Forza'dan korkuyorum geçenlerde Forza Horizon 3 almıştım ve sistemim çok rahat açabilecek olmasına rağmen felaket FPS dropları yiyor birde ayarları düşürsem de değişmiyor durum. Forza Horizon 4'te sanırım öyle bir sorun yokmuş fakat bende para sıkıntısız var 😅. GTA 5 beni 1 hafta götürdü ondan sonra bir daha girmedim. Mobil oyunlarda rekabeti sevmem, saçma geliyor. Half-Life 1'i bitirmiştim ve çok övülen bir oyundu oyunun ortaları biraz sıkmıştı fakat yinede bitirdim umarım 2.'sine başlarım. CS 1.6 benden 2 yılımı aldı. Çok eskide web tarayıcılarında vardı ben ordan oynardım ve muazzam sarardı sabah akşam CS 1.6 ki bir süre sonra o da bıktırdı.

Forza'dan korkuyorum geçenlerde Forza Horizon 3 almıştım ve sistemim çok rahat açabilecek olmasına rağmen felaket FPS dropları yiyor bir de ayarları düşürsem de değişmiyor durum. Forza Horizon 4'te sanırım öyle bir sorun yokmuş fakat bende para sıkıntısız var 😅. GTA 5 beni 1 hafta götürdü ondan sonra bir daha girmedim. Mobil oyunlarda rekabeti sevmem, saçma geliyor. Half-Life 1'i bitirmiştim ve çok övülen bir oyundu oyunun ortaları biraz sıkmıştı fakat yine de bitirdim umarım 2.'sine başlarım? CS 1.6 benden 2 yılımı aldı. Çok eskide web tarayıcılarında vardı ben oradan oynardım ve muazzam sarardı sabah akşam CS 1.6 ki bir süre sonra o da bıktırdı.

Geriye ne kaldı CS:GO :D.

Grim Dawn bağımlılık yapıyor bi' göz atmanı isterim. Ama zor oyundur, biraz kafa yormak gerekiyor. DLC paketi ile birlikte alırsan rahat 300-400 saat götürür.
İngilizcem pek iyi değil yani derdimi anlatabilirim sadece. Bu tür oyunlar felaket gel oyna beni diyor ama aklıma "Kanka senin ingilizce berbat nasıl oynayacaksın bu oyunu" cümlesi geliyor ve kaçıyorum.

Geriye ne kaldı CS:GO :D.
Büyük çaplı oyunlar hiç beni çekmiyor. Facebook oyunları kadar kendini oynatan bir oyun bulamadım. CS:GO hileden geçilmiyor ve artık herkeste 144HZ monitör var bu biraz hileye kaçıyor malum ben 60HZ.
Europa Universalis 4 Hearts of Iron 4.
Misafir çocuğu gibi çok nazlandım kusura bakmayın ama bu oyunlarda fazla diyalog var bunlar en fazla ömrümden 1 saat alır.

Geri
Yukarı